Vetřelec ³ (1992)

Naprosto souhlasím s komentářem uživatele Enšpígl. Není potřeba víc psát.

Mocný vládce Oz (2013)

Svěží zábava. Tak bych asi popsal tenhle film. Ano, můžete hledat chyby, jako v každém filmu se i tady najdou... Verze 3D naprosto zbytečná! Některé filmy k hledání chyb ale vybýzejí, protože se snaží o něco co nejsou. Tenhle snímek to nedělá (alespoň podle mě) , nenajdete tu kouzelníka tipu "Ilusionista" anise tu nikdo nesnaží o "Dokonalý trik" nenajdete tu ani žádnou filmovou hloubku, nebo nedej bože nějaké to poselství. Jak by to také šlo, když hlavní hrdina je charakterově podobný "Jonahovy" ( John Hannah) z Mumie. Jde prostě o zábavu, kterou zažijete třeba na Matějské pouti, v cirkuse, v zoo... Takže pokud k filmu takhle přistoupíte, nemůžete být zklamáni. Za mě 80%

Paralelní světy (2012)

Příjemná podívaná, u které jsem se ani chvilku nenudil. Za mě 75%

Přednosta (2003)

Sakra povedená záležitost která byla navíc i skvěle zahraná!! Nebudu se tu rozepisovat o filmu. Dal jsem 5 hvězd už jen proto, že mě donutil přemýšlet o věcech které člověk považuje za všední, ale opak je pravdou.! Za mě 90%

Terapie láskou (2012)

Čekal jsem mnohem MNOHEM více. Za mě obyčejnej průměr.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Sakra, jek tohle hodnotit a okomentovat.?? Jeníček a Mařeka jako naprostí likvidátoři čarodějnic...Naprosto nestandartní pojetí které mě ale opavdu bavilo! No asi začnu srovnáváním s jinými podobně laděnými vyvraždovačkami... Bratři Grimové- horší, A. Lincoln lovec upírů- byl také horší, Johan Hex- horší, Van Helsing- lepší, Solomon Kane- lepší. A teď k filmu. Během celého filmu jsem citil nenápaný ironický nadhled, za který jsem byl opravdu rád. Další šikovná věc je ta, že si člověk nemusí brát sebou do kina mozek, a pokud si ho náhodou vezme, krásně si u tohoto filmu odpočine, protože ho ani jedenkrát za tu necelou hodinu a půl nepoužije. A když už zmiňuji délku filmu... Ta mi také dost seděla. Proč točit dvou hodinovou řídkou nudu, když se dá natočit osmdesáti minutová vyvražďovací jízda, u které se ani chvíli nenudíte. Za mě 75% Dávám 3 hvězdy za to co jsem tu napsal, jednu hvězdu ještě přidám za to, že se všech heců bylo cítit jejich naprosté zaujetí svými rolemi, a že je práce na tomhle filmu opravdu bavila.

JCVD (2008)

Překvapivě upřímný a otevřený Van Damme se mi moc líbil. Za mě 88%

Let (2012)

Skvělej Washington a Goodman. Jinak veliké zklamání... Za mě 55%

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Přímá záležitost, která vám nedá vydechnout a rozhodně nenudí. Ty dvě hodiny utekli jako voda. Za mě 70%

Konečná (2013)

Bylo to velice jednoduché a předvídatelné, ale i přez to mě tenhle film bavil. Příjemně jsem si u něj odpočinou. Za mě 75%