Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Ale jo.:) Rozhodně nebudu říkat že jsem se nudil. Byla to velice slušná jízda, z mého pohledu rozhodně příjemnější než předešlá čtyřka. Konečně jsem mohl poznat McClanovy děti. Které mi také celkem sedly. Až do poslední akční scény se mi to opravdu líbilo, ale jak už to bývá, konec byl opět přemrštěný. Možná to celé ještě bylo mírně předvídatelné. Ale tím mé kritiky končí. Takže z mého pohledu příjemných 77%

Lov na Gluma (2009)

Překvapivě kvalitní 40 minutovka, která dává nahlédnout do zákoutí a stínů plánů které měli Gandalf a Aragorn s Frodo Pytlíkem a jedním prstenem. Film jako takový se mi opravdu zalíbil. Nenucený, mysteriozní, dojemný, přirozeně plynoucí, a i ta jediná bojová scéna byla dobře udělaná. (jediné co by se dalo filmu vytknout, byla mírná nepřesnost, oproti knižní předloze, a né úplně dobře vybraní herci) I díky tomu, že se jedná o fanouškovský film, nemám jinou možnost než dát 5 hvězd. Za mě 90%

Zrození naděje (2009)

Největším nedostatkem filmu není amatérské pojetí, nedostatek peněz na výrobu nebo nevýrazní herci ale nedostatečná hloubka a propracovanost filmu. Jsem fanoušek Tokienovy tvorby PP jsem samozřejmně vyděl, Hobita už také... a tak jsem se zajímal o tohle. A protože je tenhle film podávaný hlavně pro fanoušky, čekal bych mnohem, mnohem, MNOHEM více informací, zajímavostí. Prostě takový polodokument a životě Aragornových rodičů a Důnadánů v zaniklém království Arnor. Bohužel jsem dostal pouze milostný trojúhelník a několik chabých soubojů. Za mě 50%

Krotitelé duchů II (1989)

Jeden z prvních filmů které jsem viděl jako náctiletý a stále se k němu během let vracím. Z mého pohledu legenda, kterou dávám na úrověň "Dobyvatelům ztracené archy", "Věci" a nebo "Blízkému setkání třetího druhu". Nápaditá fantasy komedie, s parádním scénářem a skvělými hereckými výkony. Za mě 90%

Bestie (2003) odpad!

Tak jsem zase jednou po dlouhé době koukal na tv. A zrovna začínal tenhle skvost... Jsou filmy, na které se nedá koukat. Pak jsou filmy na které se koukat dá, ale efekt je naprosto stejný. Prostě odpad... Za mě 10%

Perníkový táta (2008) (seriál)

No, na tenhle seriál jsem se začal dívat hlavně díky csfd... Dost se o něm mluví. Ale většinou o něm mluví lidé/děti kteří v podstatě nevědí o čem tenhle seriál je. A právě díky těmto rádoby inteligentním diskuzím jsem se na tenhle seriál málem přestal koukat po pár prvních dílech. Čekal jsem totiž něco úplně jiného. Naštěstí jsem ale vytrval a jsem za to opravdu rád. Málokdy totiž vidí v seriálu opravdu kvalitní herecké výkony, dramatickou atmosféru která dokonale prostupuje celým seriálem. Navíc se mi líbí stav který ve mě seriál zanechává (tím nechci říct, že plánuji vaření crecku) ale příjemně se mi přemýšlí nad osudy seriálových postav, a sám si říkám jak bych se zachoval v jejich situaci... Za mě 97%

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Když je člověk vožralej, tak ho tahle záležitost opravdu pobaví! A to bez debat.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Jsme virus, nic víc nic míň.... Bylo by příjemné kdyby jsme si uvědomili, že naše společnost směřuje do pěkně hlubokejch fekálií.

Jiná země (2011)

Mohl, opravdu to mohl být dost dobrý film. Bohužel ale nebyl, protože tvůrcům nestačila myšlenka druhého totožného světa... Oni do toho museli ještě zapojit zabití,pocit viny, nápravu, a milostný románek. Vše naprosto zbytečné a navíc ubíjející původní zajímavou myšlenku. Za mě 60%