Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Ůchylárna tvrdě ůtočící na nedospělé mozky mladých dívek. (a nejen mladých, a nejen dívek)

Twilight sága: Zatmění (2010)

Nemůžu si pomoct..:-))) Tahle blbost na pokračování mě prostě baví. Kor když nechám mozek odpočívat doma!

Fontána (2006)

Krásný a přirozený příběh o životě a smrti..., provázející hlavní hrdiny napříč lidskýmy epochamy, Hugh a Rachel předvedly vyváženou hereckou podívanou a já osbně jsem jim věřil každé solvo. Mimo jíné se mi moc líbila velice proppracovaná hudba,která dodala filmu hloubku a osobytost.

Kronika mutantů (2008)

At na to koukám z jakéhkoli ůhlu pohledu,výrazná pozitiva prostě nevidím.

Muž na Měsíci (1999)

Tento snímek mě mate, mate v mnoha věcech... A díky tomu si uvědomuji (i přez to že filmy sleduji více než 20.let) že nemám zdaleka tolik zkušeností,vědomostí a rozhled jako filmový kritik. Herecké výkony byli bez chyby,scénář a hudba taky vynikající, ale zbytek mi utíká, a navíc nedkážu oddělit hodnocení filmu,od hodnocení Andyho Kaufmana (jako člověka a historickou postavu) což je určitě špatně .Ale díky Formanově genialitě,a skvělému Carreymu to prostě nedám. Takže za mě 4.hvězdy, ale je to 100% filmová práce. (jak si s tímto mým rozporem poradíte,nechám čistě na každém z vás.)

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Není to taková pecka jako jednička, ale do smrti nezapomenu na to jak nahý Carrey vylézá ze zadku nosorožce.!! :-)))

Špatnej polda (2009)

Pro mě naprosto nic zajímavého,nic nového... prostě zbytečný film.

Jednoduchý plán (1998)

Váhal jsem mezi 4.až 5. hvězdamy... nakonec jsem se přiklonil k 5.hvězdám, díky hereckému výkonu B.B.Thorntona. Celý snímek je brilantně vystavěný ve stilu ""může se to stát i vám"".....?? Atmosféra ve filmu vás postupně zcela pohltí, né svou klasickou krimi/triller akcí, ale sobním a lidským přístupem. Co říct na konec... Jste schopni zabít 4.lidi, svého bratra,a zustat člověkem,manželem a otcem....?

Harrisonovy květy (2000)

Velice silný příběh.A skvělé herecké výkony. Jeden z mála kvalitních filmů o válce v bývalé Jugoslávii. za mě 90%

Lítám v tom (2009)

10 000 000.milionů nalétaných mil za ním. Zjištění pravdy před ním..... Každému z nás trvá jinak dlouho uvědomit si,že osamělost pro člověka není přirozená. Velice pěkný film,který si člověk rád pustí znovu.