Kdysi byli bojovníky (1994)

Jako, to že je to debut je na tom trochu znát, ale je pěkný vidět takhle pohromadě NZ hereckou špičku. Sociální drama šlape realisticky a poslání to taky má.

Obchodníci s bolestí (2023)

O vzestupu a pádu jedné z farmaceutických firem podílejících se na fentanylové krizi v americe. Obsazení parádní, ale přišlo mi že Emily neměla moc prostoru rozvinout svoji postavu.

Ferry: Seriál (2023) (seriál)

Ferry si svůj seriál rozhodně zasloužil a scénárista se vytáhnul. Perfektně vyplňuje úsek mezi filmem a seriálem Undercover, ale tajně doufám, že se tam ještě nějaká série vejde.

Na plný úvazek (2021)

Svižně až akčně natočené sociální drama ze současné Francie. Pár dní ze života samoživitelky u kterých se díky strhujícímu provedení nudit nebudete.

Kuciak: Vražda novináře (2022)

Hustej dokument, kterej ve spojení s tím co se na Slovensku děje teď, působí ještě víc hustě.

Město patří nám (2022) (seriál)

Skvělý Jon Bernthal v mini sérii o vyšetřování policejního týmu prolezlého korupcí. Atraktivitě tématu trochu ubírá fakt, že vyprávění z pozice vyšetřovatelů je poskládané z výslechů obviněných, které jsou ztvárněny hereckými akcemi a časovými skoky, které vyžadují od diváka neustálou pozornost.

The Punisher - Season 2 (2019) (série)

Propracovanější a komiksovější než první série. Vývoje postav jsou parádně vymyšlený.