Karanténa (2008) odpad!

Prosím, může mi někdo říct, proč vznikl tento film? Vždyť je to TOTÁLNÍ vykrádačka jejího španělského bratříčka! Pardon, ale jak můžu ohodnotit toto zcela okopčené dílo jinač než odpadem?

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Za strašnejch obětí jsem se podíval na první epizodu. Dialogy příšerné, hudba strašná... Celou dobu Vás doprovází strašný tón houslí (nebo co to do háje je), jejichž majitel evidentně neví, jak na ně hrát a hlavně KDY PŘESTAT. Ovšem, opravdu nevím proč, možná mám nějakou poruchu v mozku, ale nebylo to zase až tak hrozné, jak jsem si myslel. Dostalo by to ode mě tak 5%, ale i tak to na tu hvězdu není. A navíc - prosím vás, 5x týdně? Vážně?

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Panebože, panebože, panebože. Ať tento film navždy upadne v zapomnění! Totálně to ničí starou dobrou klasiku s Culkinem!

Budiž světlo (2006) odpad!

Puntičkářský optik, který musí mít Vánoce naplánované na sekundu. V tomto případě mi je líto za každý dolar, který lidé za tuto blbost utratili. Tento film si dle mě zaslouží podtitul "Nejhloupější film z vánočního prostředí". Doufám, že už nikdy nespatřím žádnou scénu z tohoto díla.

Eso (1994) (pořad) odpad!

Jakmile nastoupil Mareš, tak šel celý pořad do kytek.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008) odpad!

Stačilo pár minut a uvědomil jsem si, že pro mě tento film nadobro skončil. Kde se u podobných filmů se Sandlerem zasměju, tady mi připadal trapný.

Happy Feet (2006) odpad!

Tento animák mi byl strašně nesympatický. Nevím, jestli to bylo tím, že podle mě byl příběh totálně o ničem, nebo tím, že mě nedokázal ani jednou rozesmát... A to musí správný film "pro děti" alespoň trochu umět. Vážně nevím, proč se v tom zahazovaly takové hvězdy jako Robin Williams nebo Elijah Wood.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Původně jsem chtěl dát odpad, ale občas se na to dá i podívat. Sice se mi z těch příšerných dialogů dělá špatně, ale tak co... 10%.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Bylo nebylo, jednou si chtěla Nova koupit práva na Got Talent. Jenže čekali tak dlouho, až jim ho před nosem vyfoukla Prima. A Nova zjistila, že udělala velkou chybu, a tak si vymyslela vlastní "parodii", jak já tomu říkám. Ovšem tohle, to je ztělesnění odpadu, hlouposti a všemožných dalších věcí. Jediní, co umí alespoň trochu vysvětlit své hodnocení, jsou Zdeněk Troška a Pavol Habera. Šeredová tam jen přiblbě čuměla, a proto se raději rozhodla soutěž opustit. Místo ní tam nastoupilo duo Mr. GS a je to ještě horší. Dělají si ze všeho srandu, neumí pořádně odůvodnit své rozhodnutí. Na otázku jak se jim to líbilo, odpovídali skoro vždy, když jsem to náhodou přepl: "No, bylo to dobrý, nám se to líbilo jako." Jo, Vám se to líbí, nám ne. Odpad. A modleme se, ať neudělají druhou Talentmanii někdy za rok.