fililipekk

okres Benešov
?Kdo jsem?

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 30.1.2019  00:16

Tohle je topovka, až je mi líto že jen třináct dílů. Frank to tam zase jebe na jednu hromadu. Bernthal je opravdu dobrej, tahle role pro něj jak dělaná, ta mu sedí.

• 1.9.2018  23:02
    Smrtící hadohlavci (TV film) (2014)

😵😵😵

• 18.11.2017  01:09
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Výsměch všem slušným lidem... Gauner a zločinec je nakonec hvězda a má svůj prime time... Svět jde celej do prdele a lidi ztrácej zdravej rozum. FUCK!

• 28.9.2017  01:22

Výborný začátek, je to jako zjevení!!! Nečekal jsem skoro nic ale je z toho velký zážitek. Uvidíme jaké to bude dál...

• 3.5.2017  16:44

👍👏👌

• 22.7.2014  23:58
    Zátah 2 (2014)

No nene, normálně jsem se přistihl, že to žeru jako malej harant, ještě aby ne. Jednička pro mě byla naprosto úžasná, ale tenhle kus je uplně ještě víc. Absolutní. Jako ty souboje, no nene jsem si řikal a několikrát jsem musel posouvat zpět abych to kouk znova. Příběh taky moc dobrej, kamera neotřelá, plná nápadů. Všechno vynikající. Moc. Moc. Moc. A to finále - huba dokořán. Jeden ztěch nejlepších bojovejch co jsem viděl, né-li nejlepší... nutno co nejdřív vidět znova. Respekt všem co na tom makali, tomuhle říkám dobře odvedená práce, klobouk dolů a velké díky...

• 19.4.2014  20:12
    1000 Frames (1960)

Mít to tak hodinu a půl a já bejt sjetej tak dám plnou palbu.

• 3.2.2014  20:38
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Jako prdel dobrá, fakt úlet, hlavně ten konec, ale víc si to nezaslouží... Označení spíš komedi než horor.

• 11.6.2013  01:43

V kině super. Kdyby tam byl jinej konec dávám maximum. Hudba, herci, stopáž, tempo všechno na jedničku. Palec hodně vysoko.

• 5.4.2013  22:03

A za chvíli hurá na dvojku, tak doufám, že to bude minimálně stejně tak dobrý jako tohle.

• 23.3.2013  13:48

První film co ponechávám bez hodnocení (zatím, časem asi ohodnotím). Celý je to fakt jeden velkej ekl, hodně hard, hodně ,pro někoho, nestravitelný. Doporučoval bych shlédnout v mírné depresi a pod vlivem omamných látek ať to má ještě větší drive než za sucha.

• 13.1.2013  10:32

Po obstojné trojce lechce natěšen, leč velké zklamání přišlo. Tohle bylo ještě horší než dvojka. Všechno špatně, hrozná nuda, u mě lechce lízlé odpadem. Ten konec jakž takž, ale proč předtím koukat hodinu dvacet na nic, kdybych to věděl pouštím si rovnou posledních deset minut.

• 7.1.2013  22:24
    Český bodyguard (TV pořad) (1994)

Žumpa nemá dno???

• 22.11.2012  23:05
    Sinister (2012)

Óóó, můj bože, tak tohle bylo teda fakt dobrý a to hodně. Bezprostřední pocity přímo po filmu jsou výborné, nebo bych měl říci trochu nesnesitelné. Super kousek u kterého jsem měl takový skličující pocity, husí kůži mi neustále přejížděla po celém těle, opravdu hutná, silná a skličující atmosféra. Prostě film u kterého vám děs a strach zalézá až do morku kostí. Takových to filmů je jako šafránu a jsem neskutečně štasten, že existují tak šikovní lidé jako jsou beze sporu ti kteří pracovali na tomto kulervoucím nářezu. Christopher Young by si zasloužil medaily za tu výbornou hudbu, která beze sporu pomohla dotvořit celkový dojem.

• 22.11.2012  18:21

Dost zajímavej kousek. Takový mixle v pixle. Sekání mačetou v klaunském obleku, zvrhlá a chtivá akrobatka, tyranský a věčně ožralý klaun, výborný žehličkový make-up Javiera, krev sem tam taky ňáká, jakož i násilí. Občas příjemný závan komedie, love story, drama. Ale musím uznat, že to funguje dost dobře, alespoň u mě.

• 16.11.2012  20:53
    Slepota (2008)

Hmm, hele další apokaliptický filmeček, to já rád, říkám si před projekcí filmu Blindness. To, ale vůbec nevím co mě čeká, nato, že je film krapet delší se mi hrozně dobře sleduje, na druhou stranu mi vůbec nejdou do hlavy nějaké momenty, možný spoiler( špinavá zaplivaná karanténa, karanténa bez jakého koliv zdravotnického - či jiného dozoru, pokus o nadvládu též slepého individua, nečinost jediné vidoucí osoby, rychlý konec). Ale i přes ty všechny malé či velké podivnosti se mi to stejně líbilo, a to víc než málo, takže ty čtyři tomu pálim s naprostým klidem na duši.

• 11.10.2012  20:19
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Těžká pakárna. Místo toho abych se dozvěděl co se děje doma nebo ve světě, jsem se dozvěděl, no ehm, vůbec nic.

• 10.8.2012  22:01
    Grilování s Vodouchem (TV pořad) (2012)

Lepší je koukat se do zdi. Marně se sám sebe ptám jak je možné, že se to opravdu vysílá. Ten chlap neví vůbec nic, natož něco o jídle, o tom ví akorát tak jak ho sežrat, což je na něm vidět. Píchněte to prase do žeber a vyhoďte ho, v televizi nemají takové kreatury co pohledávat. A Nově opět ve stoje tleskám co dokáže

• 5.6.2012  15:24

Tak to je ono, ano opravdu AKČNí exploze jak má být. Sto minut čistý akce se dneska už jen tak nevidí, tenhle flák narvanej akcí mě opravdu zahřál u srdce. Iko Uwais předvedl už v Cestě bojovníka, že se umí pěkně ohánět, no a co dělá tady za psí kusy, práce s nožem, s mačetou, s tomfou či s holýma rukama nebo nohama to je něco neuvěřitelnýho. Nejde hodnotit jinak než plnou palbou. Čistokrevnej akčňák jako prase.

• 5.6.2012  11:41

Tohle mě prostě baví, super duchařina. Mladá Shalinee pracuje na reportáži krvavých vražd ve starém baráku (ten dům, neskutečnej, moc se mi líbil) a ponořuje se hlouběji a hlouběji a čeká ji mnoho nepříjemných překvapení. Hlavní herečka super a dr. Charlerm- dobrej vyšinutec. Atmosférka jak má bejt.

• 5.6.2012  11:02
    Laid to Rest (2009)

Vcelku dobrá vyvražďovačka, zabíjení a gore opravdu povedené, pěkné. Ale když neni vrahoun zrovna v akci tak to de celý docela dolu, hlavní herečka pro mě nesympatická, oslovujou jí princezničko (cože???) a má neuvěřitelně jalový nápady, fakt dost a ne jenom ona, já zvládnu dost přešlapů, ale tady mě to už zvedalo. Takže tak půl na půl, ale ty mordy to zachránily. Uvidim jak to bude s dvojkou...

• 18.5.2012  21:43
    Bronson (2008)

Výbornej výkon Toma Hardyho, který stvárnil nenapravitelné zvíře. Skvěle se hodící hudební doprovod, zajímavě natočený. Kdyby Bronsona nezahrál Hardy tak by mi to vůbec tak nesedlo, opravdu byl neskutečnej. Dobrej filmovej kousek, na druhou stranu je mi trochu smutno z toho, že mezi námi jsou opravdu taková individua, nezačlenitelná do normální společnosti. 34 let v krimu, z toho 30 v izolačce- síla.

• 14.5.2012  12:52

Je zjevně patrné, že James Watkins je zručný to chlapík. Po skvělém Jezeru smrti vystřihnul tuhle skvělou duchárnu. I přes mou oblibu v duchařinách jsem očekával spíše průměr, ale dostal jsem pěkně dobrou nálož. Pořád je to ponurý, šedivý, smutný a hutný. Já tyhle filmy prostě žeru a ty lekačky - super.

• 11.4.2012  12:19

Další hutná nálož od lidiček z Hong Kongu. Moc se mi líbilo jak to bylo šikovně natočený, brutalitou se zde také nešetří jak je u této kategorie zvykem, což je další plus, můžeme přičíst slušné herécké výkony, dobrý spád, vytříbené praktiky kriminalistů a je z toho ojedinělý filmový zážitek. SUPER.

• 3.4.2012  13:01

Podle četných komentářů se mi do toho moc nechtělo (i když na ně nikdy moc nedám, holt to mam hozený trochu jinak než většina,ale občas si je rád pročtu když jich neni tuna), nakonec jsem se překecal, pustil, no a líbilo a docela dost. Když je něco levný tak to hned neznamená, že to bude blbý a někdy je lepší vidět méně nebo nic a nechat taky občas zapracovat fantazii, dost jsem si ujížděl na tom když jsem si představoval bestie (ty jejich prstíčky jak chňapaly, super) a jejich svět . Jednoznačné překvapení.

• 4.3.2012  09:36
    Český lev 2011 (TV pořad) (2012)

Kdyby tam byl Honza Budař jako loni, tak to celý nemusela bejt taková křeč.

• 26.2.2012  11:40
    Umlčeni (2008)

Uplně v pohodě filmek o unesený holce, jejím skoro už bývalém příteli, který se ji snaží najít a zahadném řidiči kamionu, který z neznámých důvodů unáší dívky a ženy. Velký, ale velký plus, že po celou dobu nebylo vidět únosci do tváře - alespoň já to tak cejtil, ňáký překvápko se taky objevilo a vůbec se na to dobře koukalo.

• 26.2.2012  11:27
    Motel smrti (2007)

Tahle paráda mě dost potěšila. Manželé, neprožívající zrovna idylické chvíle ve svém vztahu se náhodnou ocitnou v né zrovna přívětivém motelu. Fakt to bylo dobrý, sám o sobě ujetej recepční - dobrej a jeho poskokové v maskách - super, když jsou masky dobrý udělaj hrozně moc. Hrozně se mi líbila scéna v recepci, scéna s kamioňákem a nejlepší bylo prozření v motelovém pokoji. Plný ruce práce, aby neskončili na snuff pásce.

• 26.2.2012  11:01
    Aréna národů (TV pořad) (2012)

Tak tohle je to nejhorší co jsem za poslední dobu viděl. Neuvěřitelně mě to nasr_lo, proč to dávaj v sobotu v osm? No fuj. Háma možná trošku, ale Valenta tam namá co dělat, neni to žádnej moderátor a je to sakra znát. Jediný opravdu malý plus je že tam netahaj naše takzvaný celebrity. Ale stejně se ptám sám sebe proč mě to jako má bavit??? Prima začíná Nově pěkně šlapat na paty co se týče trapnosti.

• 25.2.2012  13:46

Dost dobrý. Statham coby špičkový zabiják musí odkrouhnout tři maníky, aby zachránil kámoše a 'učitele' De Nira. Mordy musí vypadat jako nehoda a do toho všeho se pořád kolem ometá 'pitbul' Owen. Celý se mi to dost líbilo, delší stopáž vůbec nevadí, to že Jason hraje tak nějak pořád stejně je o.k., má prostě role ve kterejch to je v pořádku, tak co řešit, Clive je super- furt tlačí na pilu, skoro nezničitelnej. No a největší frajer je jasně Rober De Niro, sice nám skoro celej film stagnoval, ale když se na konci dostal do akce v podzemce tak to stálo za to- možná měl šejk strčit do sklepa někoho jinýho a De Niro mohl celej film řádit jak černá ruka. A ten look osmdesátejch- to beru.

<< předchozí 1 2 3 4 5