• Krátkometrážní

Svět podle Daliborka (2017)

Po pár minutách bylo jasný, že tábor diváků, který věří, že je to reálný dokument, má slušnou kouřovou clonu. Takže jsem si to užila jako rozkošný mockument. Akorát mě teda trochu mate, že Klusák furt tvrdí něco jinýho :(

Creep 2 (2017)

Duplass je creep a nikdy jinak. Dá se vůbec po tak laskavé jedničce nějak pokračovat? Dá. Ještě laskavěji. Love story fucked in the head. .......... "Objektivně" za 4* jako jednička, ale tenhle závěr mě potěšil víc (i když jsem si přála trochu jiný) a slzička a tak.

Bright (2017)

Jakoby...nwm

Applikace (2014) (pořad)

S Tučkem normální zbytečný pořad. S tučnou lesbou a generickou blondýnou dno.

Felidae (1994)

Do animovanýho filmu pro dospělý by se nemusela vkládat moudra pro děti. Doufám, že až za pár dnů ty naše 4 milosrdně neutopený březnový felidae konečně vykopnem do světa, nepřidaj se k jehovistům.

Paterson (2016)

Na jednu stranu bych si klidně dala další týden nebo dva, na tu druhou by to na 4* asi stejně nikdy nedošplhalo. Neškodná oddechovka.

Pořad (2015) (pořad)

Mohl by se Staněk prosim nesnažit bejt vtipnej? Nebo se nesnažit bejt?

Po strništi bos (2017)

Vůbec nevim, proč dávám 3*, když jsem asi ve čtvrtině začala z nedočkavosti/nudy/vyvrácení očí průběžně poklikávat na netu a cestovat do lednice. Svěrák postopadesátý a už to fakt neni vtipný. Jo a ty tanga tadyhle dobytka chci taky vysvětlit. (2,5*)

Suburra (2015)

Ze skoro4 na 3 jen kvůli přismaženýmu závěru. njn