Děda je lotr (2016)

Tak musím uznat ,že tento kousek není hoden Roberta De Nira. Prostě mě ty vulgarity tak nějak nepasují do jeho úst. Nicméně hlavně kvůli němu zhlídnuto a ani toho nelituju .Až na tu prvoplánovou vulgaritu a neustálé strkání prstu do vnukova zadku(což bych nečekal ani od normálního dědy natož podplukovníka speciálních jednotek) to docela ušlo.Pár solidních forku tam bylo ,ale latku zvedá hlavně závěrečné vysvětlení oplzlíkova počínání hlavně vůči Jasonovi.Ale asi jednou a dost.

Creed (2015)

Velmi dobré sportovní drámo a technika boxu je servírována opravdu uvěřitelnou formou. Sly svou roli zvládl se ctí.Pravda je ,že to není přehypovaná bezduchá mlátička ale sportovní drama.A tak je to spravne ,tak to ma byt.

Zoolander No. 2 (2016)

Na kousky jako Zoolander je asi potřeba mít správnou náladu,nevím. Ale u jedničky jsem ji zřejmě měl ,protože mě přes všechnu ujetost bavila.Měla určitou noblesu a vtipné momenty.Dvojka je ale ,pro mě opravdu jen nesmyslná mozaika čehosi ,co jsem nedokázal poskládat. Za mě opravdu blbovina ,kterou už určitě nikdy neuvidím.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Pokud je známkou kvality ,že od Zootropolis nemůžu odtrhnout svého čtyřletého syna tak plný počet.Pro dospělé za 4hvězdy.A lenochodi musí rozesmát i toho největšího prudiče. :-)

Pohádka pohádek (2015)

Tak tuhle pohádku si s dětmi rozhodně nepouštějte ,pokud jim teda není osmnáct.Rozhodně zajímavý film na který jen tak nezapomenu. Jenže mu pro mě chybělo něco ,co by mě přikovalo k televizi a nějak překvapilo.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Velmi zábavná parodie Bondovek jež bývají většinou samy o sobě parodií.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Solidní filmek ,jehož hlavní devízou je ,že skoro dokonce nevíte jestli je to thriller nebo sci-fi.K výtkám jen ve zkratce .Když bych si stavěl bunkr asi bych si vzduchovou filtraci ,jakožto asi nejdůležitější element udělal přístupnou mě a ne jen někomu do 60kg když mám 130kg .Největší hloupost filmu.

Teorie tygra (2016)

Musím dát plný počet.Na české poměry ,pro mě osobně výborný film.Asi jeden z nejlepších za posledních několik let.Perfektní obsazení,nejlíp to dal asi Bartoška a Kohák.Super.

Americký sniper (2014)

Solidní biják ,ale Eastwoodův slabší kousek. Vlastenectví a patos amerických řezníků a okupantů ve zbroji nemám moc rád.Nicméně natočené je to dobře až na to bakelitové děcko .To je vrchol co si dovolí strčit do filmu za takový prachy.

Whiplash (2014)

Při Whiplash jsem si vzpoměl na základní vojenskou službu.Protože metody používané Terencem leč nedosahují vynalézavosti(ale podoba je markantní) některých mazáků na vojně po příjezdu bažantů na rotu.U Terence ale nějak nemůžu rozeznat jestli je používá pouze za účelem zrození vyjímečného talentu a nebo v něm tkví tyran a sadista.Nicméně co člověka nezabije toho posílí a bez toho drilu by Andrew Neiman nikdy vyjímečný nebyl.