• Pohádka

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Některou komedie si zaslouží zopakovat, zvláště když Vám z ní zbylo v hlavě jen My jsme všichni GOGO a Pánové nesmíte se tolik mýt, patří k dobrým. Divím se, že se pan O.Lipský nebojí otevírat dveře :o)

Ďábelská lest (1996)

Viděl jsem pouze tento prý remake, srovnání nemám. Problém thrillerů bývá ten, že každým dalším shlédnutím ztrácejí svojí sílu, protože člověk se už nebojí tam, kde má. Myslím , že S.Stone má/umí udělat tak ďábelské oči, že se člověk bojí jen vidí její oči. Isabelle Adj. vypadala, že jí klepne Pepka každou minutou, jak byla vyděšená a Kathy Bates byla dobrá a správně šťouravá detektivka nebo detektivnice ??. Thriller se mi moc líbil , byla to opravdu Ďábelská lest !!!

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Ďábelská kriminálka ďábelského režiséra Jiřího Stracha , ďábelské obsazení herecké. Mráz po zádech celou dobu. Jsou tam ďábelsky pěkné holky !

Dál než se zdálo (2010)

Hudba: Mychael Danna / Scénář: Geoff LaTulippe *** Začínám mít trošku dojem, pokud ve filmu hraje Drew Barrymore, tak se mi to nebude líbit. Ale nebojte, budu zkoušet dále ... Je to takové odložené štěstí, akorát mám pocit pokud lidé nežijí spolu, tak se většinou odloučí, anebo alespoň odcizí, protože každý žije jinde, nakonec se rozejdou, život je složitý :-( . VŠEM DALEKO OD SEBE DRŽÍM PALCE !!!

Dáma a zbojník (1989) (TV film)

Příjemná a hezká romantika, vážně, akorát nevím, jak komentovat, ale snad takto : Rozhodně si nemyslím, (na rozdíl od Jeanne) že Hugh Grant je v tomto filmu docela sexy , to teda né. Král Charles II. (Michael York) měl fialový péro. Nakonec přidám doporučení Barbary Castlemaine (Emma Samms) Luciovi Vyne (Hugh Grant) spojené s popisem Lady Panthei (Lysette Athony), řekne to svými slovy : Zapomeňte na ni, Ta chudokrevná jeptiška přece nemůže uspokojit muže jako jste vy, vy potřebujete ženu !

Definice lásky (2012) (TV film)

Život není to co chceme, ale to co máme! Skopeček dobrej: Znáte poslední slova Immanuela Kanta ? Stačí! a umřel

Deník Bridget Jonesové (2001)

NEJúchvatnější je svetr Marka Darcyho (Colin Firth) s jelenem . Bridget hasička též nemá chybu. Psaní deníku jsem zvládl vždycky tak jeden den .

Devatenáct klavírů (2008) (TV film)

Hezké, smutné období našich dějin, film byl také drobným kursem německého jazyka. Hláška : Co pánové, vypadáte jako kdyby Vám někdo rozkopal bábovičky

Deváté srdce (1978)

U Juraje Herze nevím, zda jde mluvit o pohádce, v době vzniku bych mluvil o horrroru. Komedianti (výborný J.Kemr )předvedou Příběh nešťastné lásky a ukrutného protivenství, který se udál v zemi neapolitánské dokonalému rytíři Filodénovi a překrásné panně princezně Beatrici a Pavelka prostě vysvobodí princeznu, má k dispozici určitou pochystávku a je pod ochranou Toncky, hustá je situace, když jsou v Síni podzemního času.