• Pohádka

Noční motýl (1941)

JE to velmi smutné, když Amor špatně střílí :-(

Casino Royale (2006)

Bond vyhraje v kasínu nad Dimitriosem všechno včetně jeho luxusního auta a vše završí : A parkovací lístek !

Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky (1967)

Když to dobře dopadne budete Hlavní účetní ! Ona pracuje pro všechny mocnosti a některé podmoctnosti. Ascenceur pour 6 personnes seulment je správně francouzsky Ascenseur … Agentura nejmenované podmocnosti No je to zde poznat rok 1967 : Dohnat a předehnat Jak ta Volha bez problému vyjela z vody. A jmenuji Vás agentem 13A ! Pajdo hop. My jsme to holka neměli brát. To bylo pořád budeš vrchní účetní, vrchní účetní a teďka zase agent haha :-) Vzhledem k tomu, že hlavní roli hrál účetní, tak to má o hvězdu víc než jsem myslel.

Agent bez minulosti (2002)

Matt Damon hustý ! Kouknu na další, bude platit 2.díl horší ?

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Full hand !!! Kapitána určuje trenér. Dej mi tu pásku, je moje. Nebyla doma ! Přece si nemůžu namontovat srdce nějakýho slávisty. Slávie ne, Sigma Olomouc. Jinak spíše smutnééé ...

Malá Dorritka (2008) (seriál)

Je tam všechno... . Nejvtipnější osobou je Flora Finching (Ruth Jones) se svým oslovením Arthure Doyci & Clenname. Amy (Claire Foy) mě dostala svýma modrýma očima :-)

Sanitka (1984) (seriál)

Zlata Eliška je prostě kočka a to furt. Jandera je takovej divnej klaďas a přijde mi, že je na Elišku zbytečně ošklivý. Na záchrance kromě uvědomělého Jandery pracují na tehdejší poměry dost zkrachovanci.

Blázni ve vězení (1980)

Gene Wilder a Richard Pryor dobrý Myslím, že tento film byl jedním z prvních, který byl do 15 let nepřístupný a já ho s čerstvou občankou viděl v kině Sevastopol, nebo jsem jí ještě neměl ? Užíval jsem si ty tanečnice v baru. Je to dost blbost, ale odpočívat se při tom dá. Kromě hlavních postav je jistě zajímavá Meredith (JoBeth Williams) a určitě Grossberger