• Pohádka

Na sever Aljašky (1960)

Já nesnáším, když se lidi dívají na někoho, kdo jim nic neudělal, tak z vrchu. (Sam McCord) Kulka do hlavy je na lásku nejlepší lék. (Angel) Ženská pozná, když jí miluje. Vtipně dokáže někdy narafičit, aby i starej jezevec zjih … Angel potřebuje zapnout živůtek, nebo halenku nebo jak tomu říkají a Sam bojuje s knoflíčky Proč si nevezmeš něco co má knoflíky vepředu? To by se ti zapínalo líp? :-P ***** Bavil jsem se

Na území žen (2007)

Troubo! Prosím? Můj pes se jmenuje Trouba. Asi je to zbytečně překombinované, nic moc …

Návštěvníci (1993)

" Ten druhý je taky ve formě " mysleje Christiana Claviera, výborná konedie čerpající z přesunu v čase rytíře Godefroy, mohl jsem se potrhat smíchy

Navždy a daleko (1992)

Před bohem jsou si všechny hrudníky rovni. S holkama jsme se nemohly vynadívat na tu jeho prdelku. ANEBO Jsem hezká ? Za celej svůj život jsem neviděl nic, co by se ti vyrovnalo. Fajn. No hezká romantika.

Nebe ve tvých očích (2006) (TV film)

Nemám rád, když v romantice musí někdo mermomocí umřít, aby se problém či láska rozřešila.

Nebojsa (1988)

Kdybych tohle tušil, zůstal bych ve mlýně a zkusil to, pracovat. Herecký koncert mého oblíbence Ondřeje Vetchého To bylo pořád kamaráde, kamaráde, ale nakonec si jde pro poklad sám !

Není houba jako houba (1996) (TV film)

Roztomilá pohádka, holky Líza (A.Elsnerová) a Berta (K.Pollertová-Trojanová) se opravdu legračně perou, cukrováni Lízy a Jindřicha (Mário Kubec) je až dojemně legrační. Jinak jde o milou pohádku, která pobaví :-)

Neodolatelná (1999)

2x jsem u toho usnul , nadpřirozené věci tomu nepomohly :-(