• Pohádka

Nevěrně tvá (1984)

Dost velká legranda :-). Žárlivost je v této podobě legrační, když ze sebe lidi dělají pitomce

Nevinné lži (2013) (seriál)

1. *** 2. **** 3. **** 4. ** 5. ** 6. *** 7. *** 8. **** / Zrádce ****, Vedlejší příznaky ***, Na dně skleničky ***, Moje pravda ***, Hra *** :-(

Nicolas Le Floch (2008) (seriál)

V obou dílech (zatím) Nicholase Le Flocha dost mlátěj po hlavě *** 1. díl Muž s olověným břichem - L'homme au ventre de plomb Malinko mě překvapilo, že jedna nosila modré tmavé brýle. Korupce i dávných dobách ... *** 2. díl Záhada ulice Žebravých mnichů - L'énigme des Blancs-Manteaux Ty krysy, jak si pochutnávají na mrtvolách, nic moc ... Pán s toaletou - zajímavé. *** 3. díl Fantom Královské ulice - Le fantôme de la Rue Royale Nějakou herku, to jsou mi výrazy. S Indiánem a ďáblem. *** 4. díl Případ Le Floch - L'Affaire Nicolas Le Floch Julie de Lastérieux, milenka cituji „bouřlivého mladého hřebečka“ Nicolase Le Flocha, je nalezena otrávena podezřelý, jak se z toho Nicolas je ne sais pas comment le dire vyhrabe … Hrbáč Le Floch. *** 5. díl Varšavská slza - La Larme de Varsovie Zde už to je moc, Monsieur de Sartine ( François Caron ) vypadá při audienci u krále jako Brouk Pytlík, oranžové pyžamo s bílým puntíky, kytkami. Prokletí bílé perly ... *** 6. díl Nejvyšší lovčí - Le Grand Veneur To jsou věci co se děje v zemi acquitanské, horrorovité (en Aquitaine) *** 7. díl Večeře darebáků - Le dîner de Gueux Lupič Pařát řádí v ložnicích i v Domě u korunovaného, anebo ještě ten Giaccomo Petracci *** 8. díl Případ z ulice Svobodných měšťanů - Le crime de la rue des Francs-Bourgeois Jedy, jedy, jedy. *** 9. díl Le crime de l'hôtel Saint-Florentin Kovová ruka. *** 9. díl Krvavá mouka - Le sang des farines Myslím, že mi slečinka seděla na klíně dříve než Vám. Mamba, hladová smlouva, nejakčnější díl ...

Noční motýl (1941)

JE to velmi smutné, když Amor špatně střílí :-(

Notting Hill (1999)

Kolega RHK řekl vše, co bych řekl já, cituji "Můj top ten film, komedie plná černého humoru od scénáristy Richarda Curtise, okořeněná hereckými výkony Julie Roberts a Hugha Granta, ale i božského Welšana Rhyse Ifanse a mnoha dalších. Viděl jsem to už asi osmkrát a kdykoliv můžu znovu, svíjím se smíchy od začátku do konce, v patřičných místech mne mrazí a jindy zase dojímá. P.S.: Taky bych chtěl být redaktorem časopisu Kůň a pes. Trailer: www.csfd.cz/film/17806-notting-hill/videa/", jediné co zapomněl či neví, že můj datum narození je stejný (09.09.) jako Hugh Granta. Julia Roberts je zde ještě lepší než v PRETTY WOMAN a Rhys Ifans jako Spike je nepřekonatelný ... " Velká noha, dlouhý krok."

Oběti - Svědek (2001) (epizoda)

Bylo to, tak dobře natočeno, že po této inscenaci člověk začal přemýšlet o pravdivosti úsloví Boží mlýny melou ... a Na každé prase se vaří voda. Jaromír Hanzlík opravdu úchvatný !

Obušku, z pytle ven! (1955)

Scénář : Jiří Brdečka, Jaromír Pleskot *** Ladislav Pešek byl vždycky takový sluníčko mezi herci,ale pohádka, ikdyž klasika, mě nikdy úplně neoslovila. Nejsem si jistý zda dá dětem správné poučení. Josef Beyvl hraje svou roli hostinského náramně, třeba jak vítá muzikanta přicházejícího s oslíčkem Otřesse Už si tu zas! A tentokráte dokonce s panem bratrem. Trošku mi přišlo vždycky líto, co všechno zničí jenom,aby lakomého a zlodějského hostinského napravili.