Pozemšťan (2007)

Dlouho mi trvalo, než jsem na tenhle film vůbec začala koukat. Myslela jsem, že to jak sedí pár lidí na gauči me určitě bavit nebude. Ale s postupujícími minutami filmu mi začalo docházet, že akční prostřihy nejsou potřeba. Člověku naprosto stačí jeho představivost. Budete o tom, co se ve filmu říká celou dobu přemýšlet, že ani nepostřehnete, že už je konec. Moc povedené dílko. Představuju si, jakej nářez to musí být na divadle.

Prokletý ostrov (2010)

Příjemně natočená hororová detektivka. Výborná kamera. Trochu mě z filmu vytrhovala místy nesmyslně zasazená hudba a americky patetické scény. Celkově má ale člověk po shlédnutí krásně znepokojující pocit.

Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)

Zábavný seriál. Snad v každém díle nějaká známá osobnost. Kvanta černého, ale opravdu černého humoru. Takovej večerníček pro dospělé.

Případ číslo 39 (2009)

Opravdu hloupé a patetické. I když Jodelle Ferland fandím, tak tady jí to moc nevyšlo. A Renée Zellweger se tvaří pořád stejně jako Bridget Jones bohužel. Nejpovedenější obsazení se koná v případě Calluma Keitha Rennieho (otce holčičky). Raději zapomeňte na sledování tohoto "hororu", jinak si vykroutíte oči směrem ke stropu. A nečekejte ani žádný překvapivý zvrat.

Rebelka (2012)

Sympatická pohádka, při které jsem stále měla neobytný pocit, že už jsem to někde viděla. Kdo se těšil na pixarovku, bude zklamán.

Sedm psychopatů (2012)

Možná po pár úvodních minutách filmu nabydete dojmu, že se koukáte na kultovní záležitost. Tak to je (bohužel) omyl. To co se děje na plátně postrádá vtip a trochu té nechutnosti, která ke kultovním filmům patří. Možná je to tím, že se vše soustředí spíše na dialogy, které vyznívají v depresivním tónu, a proto si říkáte: "Tak už to probůh dořeš, ať se posunem dál!" I když "V Bruggách" miluju, tímto jsem zklamána.

Sherlock (2010) (seriál)

Geniální seriál, není možný, aby se tohle někomu nelíbilo. Prosím prosím, další díly.

Sils Maria (2014)

Gratuluji střihačům traileru za nalákání na něco co ve filmu není ani náznakem řečeno. Kirsten si pak může klidně ukazovat zadnici jak chce a Juliette může vytahovat bobra kolikrát se jí zlíbí, ale nic to nezmění na tom, že se k uzoufání nudím a na konci jsem naštvaná protože se nedočkám ani řádného závěru či vyvrcholení. Aneb slovy Rena a Stimpyho: Ren: "A co si bereš jako poučení z tohoto dílu?" Stimpy: "Nevím, ale líbí se mi třást se."

Sinister (2012)

Musim rict, ze jsem dostala vic, nez jsem ocekavala. A to v dobrem. Rozhodne ale musim co nejdrive videt nejakou poradnou komedii. Nekoncici vsude pritomne napeti vas nuti bojovat sam se sebou a resit zda vydrzet koukat, ci utect na cerstvy vzduch a rozdychat to. Vse podtrhuje perfektni a presne zasazena hudba. Nevzpominam kdy naposled jsem videla takhle presvedcivy horor.