Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Jedna hvězda pouze a jenom kvůli tomu jídlu ;-)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jelikož jsem velký fanda trilogie Pána Prstenů, tak jsem čekal velké zázraky, škoda. Film má jak jinak než skvělou atmosféru, fantastický příběh a vtipné, silné a válečné postavy. Jen škoda, že za cca 150min (zbytek titulky) zabijí stovky skřetů a jsou neskonale nesmrtelní, komu by vlastně vadilo spadnout z desítek metrů dolů a být uplně vpohodě, když to jiní než 14náctka z výpravy nepřežijí, ještě bych to pochopil u Gandalfa. Je zde převážně více vtipných a zajímavých chvílí, ale bohužel i také dosti částí nudných. Hudbu Howard Shore udělal velmi kvalitně, zvlášti zpěv trpaslíků, za což smekám. Celkově vidím film na 3,5-4*.

Captain America: První Avenger (2011)

Zajímavý příběh komiksového hrdiny, který chce být nápomocen ve válce, nás zaujal nejen díky dost vtipnému oblečku superhrdiny, ale i díky ději. Efekty a spojení mezi historií a sci-fi jsou chválihodné. Jediné, co tomuto filmu podotknout je naprostá nesmrtelnost hrdiny a neschopnost jeho protivníků, kdy jsou 3 metry od něj, míří na něj, ale nestřílí. A možná k té 2. světové mohli ubrat trochu toho sci-fi.. Jinak se mi film líbil a doporučil bychom ho dál :)

Chůva v akci (2010)

Myslel jsme si, že když vidím v hlavní roli Jackieho Chana, bude to alespoň zábavné, ale až na pár vtipných scén díky dětem to byla opravdová NUDA! A co dodat? Jackie Chan mě v infantilní roli chůvy/agenta vážně nezaujal, zkrátka už je zralý na filmový důchod, jelikož v tomto filmu zářil spíše malý chlapec než on sám. Hudba k tomuto filmu byla otřesná a efekty laciné. Myslím, že jedna * bohatě stačí..

Čarodějův učeň (2010)

Začátek filmu budí v divákovi velký zájem a tajemnost. Bohužel tyto pocity později opadají. Efekty s kouzly by mohly být propracovanější. Jsou tu chvilkové emoce lásky a neodhodlanosti. Neoznačil bych film jako špatný, ale jako průměrný.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Velice pohodový film pro příjemně strávený podvečer. Skvělé ztvárnění dětské lásky při které se vám klube úsměv na tváři a probouzí se ve vás vzpomínky na chvíle, kdy jste prožívali skoro to samé. A celkový dojem z filmu? Roztomilý a lehce romantický, takže i chlap se na něj může podívat.

Expendables: Postradatelní (2010)

Postradatelní je film, který je pro mě takový jako je název sám, postradatelný. Nevím proč, ale až na chvilkové vtipy a obsazení my to přišlo bez nápadu a neoriginality, asi proto jsem film dlouho nedokoukal a až na počtvrté jsem zvádl "jakš takš" neusnout.

Útok vraždících rajčat (1991)

Občas jsem se zasmál, ale čemu se směju opravdu směji je kvalita tohoto filmu. Jediné co k tomuto filmu doporučuji, je ho přepnout.

Jak vyženit z pekla štěstí (1997) (TV film)

Pohádka tak na to když odpoledne po obědě chcete chvíli mít klid a moc nepřemýšlet.

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Stačilo mi 5min a po nekonečných nábojích, otřesné grafice a tragickému hereckému výkonu tento film považuju za jeden z nejhorších co jsem kdy viděl.