Vojtěch (2015)

Hned 2 hviezdy davam za synergicky efekt z tandemu "Velky respekt vs Vojtech", vid. komentar a ebenso za šialeny outfit Mateja Landla :) to celkom vychytal

Veľký rešpekt (2008)

Esteze sa jedna o žáner komedia, kedze u nasich tvorcoch zámer vacsinou nekoresponduje s obsahom :) Za zmienku stoji choreografia chodze Stanislava Staška, psi kus Pomajba alias Obdachlosa a Rodinne pripady Landla s Martinovicom :) P.S.: kto ma chut na volne pokracovanie Velkeho respektu, ponuka sa film Vojtech skoro s tym istym osadenstvom, s tym istym Obdachlosom (Pomajbovi sa tu vsak dostalo raz tolko metráže ako predtym) a s tymi istymi upekmi v Petržalke pritomnymi skoro v kazdej klapke :) Hoci oba filmy deli zhruba 7 rokov, dejova linka na seba nadvazuje asi po tyzdni.

Chalupáři (1975) (seriál)

crème de la crème medzi serialmi podobneho žánru

Saw: Hra o přežití (2004) odpad!

,,Hey AMANDA".... ,,well done AMANDA !" na moj vkus sa tam ten Kalerábus dost vozi, ale zas patri to k tomu, na co mu je ale najnovsi Polar tachometer, sa mozme len dohadovat.

Škola hada (1978)

odporucam checknut koment od Lateef-a..., vyberam: ,, Poslední dva fighty ale stojí za to, přicházejí techniky, které jsem nikdy nikde neviděl, metají se hvězdy, salta, přemety, syčí Hadí pěst a škrábe Kočičí dráp. " A ja rozmyslam, ktory vitamin ci mineral asi absentuje...?

MacGyver (1985) (seriál)

Vzdy ked v telke zmercim vyšareneho Mac-a z 90" rokov, neprepinam hned, sekundu sa pristavim, stíšim sa a zaujato sledujem do coho ho zas navliekli...bohapuste outfity rokov minulych

Armáda temnot (1992)

Asi zaujme od zaciatku selektivny pristup neotrleho Asha k ostatnym spoluakterom, ty podme a konkretne ty vy-pa-dni !!! poriadne rozkokošenej carodejnici to onen Ash v istom momente najebe z metra do branice....len tak, nekomercne, aby sa nepovedalo.... surove a autenticke jak svina !

Jožo Pročko pokúša (2000) (pořad) odpad!

Ked som tu pucku videl naposledy v nadrozmernej zimnej bunde moderujuc za sychrava, neostavalo mi prepnut s vedomim, ze sa mi prave dostalo televizneho barbartva a to se vsim vsudy !

96 hodin (2008)

Dal som tejto parade najskor 3 hviezdy, no musel som to zmenit na jednu, nie vzdy sa clovek citi dusevne v poriadku...keby ma nebol bracho riadne skopal a nevysmial, mozno by tam tie 3 hviezdy svietili dodnes a veru to by nebolo dobre... A co by som odkazal tym Albancom? ,, Papa Noel, papazavtra" ...a to myslim smrtelne vazne