Blue Ruin (2013)

lidi vyserte se na to uz tu nic nekomentujte a nehodnote ste banda totalnich debilu co vic rict at vam prasknou hlavy srackama dekuju

Chata v horách (2012)

Pohádka o tom jak Owen Wilson ke zlomenému nosu přišel a zničil přitom svět :) opravdu další veselá kopa do koulí jasnejch 5

Jump street 21 (2012)

balíček nekorektního humoru odkazů na 80s seriály a fucking poctivá krev už jen ty závěrečný titulky sou na "oscara" a škoda že takhle dobře odvedenou práci ocení jen hrstka lidí pro ostatní tu je ďábel Poledňáková a jiný sračky

Akira (1988)

kurvacotodoprdelebylo aha dnes uz tohle nikdo nedela zapomnel sem :) smerujeme do sracek sedi skoda mozna by zas stal za to udelt podebnej film i dneska

Wallander (2008) (seriál)

Nejlepších 6 filmů poslední doby :) a další 3 sou na cestě co víc si přát. Fuck off ubohejm kriminálkám...

Whistle (2002)

Big brother is watching you. Moc hezké scenérie i hudba, dobře zahrané, snad jen ten konec mohl mít lepší pointu. Jinak to zase o stupínek navýší vaši paranoiu z dnešní technokratické společnosti. Těším se na další Duncanovku.

Lesní duch (1981)

Join us... Moc pěkné, a zábavné. Zajímavé úhly, zvuky, hudba a efekty. Škoda jen že mi před těmi 15 lety nedovolil táta koukat na tu VHS s ním, zajisté by to urychlilo můj duševní vývoj. A Scotty je prostě nejvíc sekáč :D

Ať vejde ten pravý (2008)

Vill ett bada... Po dlouhé době povedený film o upírech a dokonce jsem byl ochoten přistoupit na onu zapomenutou mytologii, kterou dnes zastiňují všechny ty stříbrné střelu plněné svěcenou vodu, mutace upířích DNA a třpitící se Kenové s chudokrevností pro náctileté. Vždyť ten Stokerův Dracula je taky cool koncept. Prostředí a doba dodaly zajímavý nádech a neznámí herci neurazili. Poetično lehce narušené neustálou nudlí pod nosem hlavního hrdiny mě provázelo celý film a občas sem si připadal jako ve snu, kde krásně kontrastuje rudá krev s bílím sněhem. O to víc se divím nesmyslnosti plánované předělávky z americké produkce. Snad nepošpiní čest tohoto díla. A všichni si povinně kupte rohožku na boty s nápisem WELCOME ;)