Jan Tucnak

okres Kladno
Student

• 10.2.2015  11:02
    Blue Ruin (2013)

lidi vyserte se na to uz tu nic nekomentujte a nehodnote ste banda totalnich debilu co vic rict at vam prasknou hlavy srackama dekuju

• 29.3.2013  12:13

Vynikající, nejlepší film JS

• 26.9.2012  17:40

Pohádka o tom jak Owen Wilson ke zlomenému nosu přišel a zničil přitom svět :) opravdu další veselá kopa do koulí jasnejch 5

• 11.9.2012  13:36

balíček nekorektního humoru odkazů na 80s seriály a fucking poctivá krev už jen ty závěrečný titulky sou na "oscara" a škoda že takhle dobře odvedenou práci ocení jen hrstka lidí pro ostatní tu je ďábel Poledňáková a jiný sračky

• 26.12.2011  19:18
    Akira (1988)

kurvacotodoprdelebylo aha dnes uz tohle nikdo nedela zapomnel sem :) smerujeme do sracek sedi skoda mozna by zas stal za to udelt podebnej film i dneska

• 26.12.2011  14:55
    Wallander (TV seriál) (2008)

Nejlepších 6 filmů poslední doby :) a další 3 sou na cestě co víc si přát. Fuck off ubohejm kriminálkám...

• 15.1.2011  11:59

it is Bill fucking Murray

• 1.12.2010  14:10
    Whistle (2002)

Big brother is watching you. Moc hezké scenérie i hudba, dobře zahrané, snad jen ten konec mohl mít lepší pointu. Jinak to zase o stupínek navýší vaši paranoiu z dnešní technokratické společnosti. Těším se na další Duncanovku.

• 22.11.2010  21:37
    Lesní duch (1981)

Join us... Moc pěkné, a zábavné. Zajímavé úhly, zvuky, hudba a efekty. Škoda jen že mi před těmi 15 lety nedovolil táta koukat na tu VHS s ním, zajisté by to urychlilo můj duševní vývoj. A Scotty je prostě nejvíc sekáč :D

• 15.11.2010  19:41

Vill ett bada... Po dlouhé době povedený film o upírech a dokonce jsem byl ochoten přistoupit na onu zapomenutou mytologii, kterou dnes zastiňují všechny ty stříbrné střelu plněné svěcenou vodu, mutace upířích DNA a třpitící se Kenové s chudokrevností pro náctileté. Vždyť ten Stokerův Dracula je taky cool koncept. Prostředí a doba dodaly zajímavý nádech a neznámí herci neurazili. Poetično lehce narušené neustálou nudlí pod nosem hlavního hrdiny mě provázelo celý film a občas sem si připadal jako ve snu, kde krásně kontrastuje rudá krev s bílím sněhem. O to víc se divím nesmyslnosti plánované předělávky z americké produkce. Snad nepošpiní čest tohoto díla. A všichni si povinně kupte rohožku na boty s nápisem WELCOME ;)

• 23.12.2014  22:54

Thrill me :D jako na frigtnight to nema ale je to docela povedeny. Trosku vetsi spad a bylo by to super. Nejlepsi je ze film vi kde je jeho misto a tezi z absurdnich situaci viz rozchod s uz mrtvym blondackem, skoda ze to stejne vetsine lidi tady ani nedojde.

• 22.6.2011  22:58
    Bod zlomu (1991)

Surfin on da old school wave.

• 1.12.2010  18:25

Jeffrey is here. Jeden z nejvtipnějších filmů o zvracení, otevřených zlomeninách, tvrdých drogách, afrických dětech, promiskutě, drsnejch (N-word) a dildech poslední doby. A navíc tam je Aziz. Celkem jsem se pobavil a ten chlap je vážně blázen. That is Rock & Roll bizatch.

• 30.11.2010  15:11

Bájo:) Mě osobně se to líbilo, vy si třeba zlomte hůlku v zadku. Jako knihou nedotčený sem si to celkem užil, za drobného dovysvětlení od sečtělejších kolegů. V předchozích dílech, jsem měl vždy nejradši ty scény mimo Bradavice, a když se mi před oči dostane celej film offdaschool, tak mi to zase chybí. A uvědomil jsem si jak úžasné jsou ony lokace. Jinak klasika, koukat na Hermionu už není tak pedofilní a Jenny taky dospěla. Hodně se mi líbila animovaná minipovídka od blonďatýho lysergic dandyho, v tomhle filmu jsem to vážně nečekal. Jinak pohodová zábavička pro pohodový lidičky. Animovaný rozplývající se prsa byly hodně WTF, ale chápu, je to kidsshow. A nechápu lidi co si stěžujou, že tam jsou scény mladých lidí co řeší svůj pubertální život, když by tam kurva měla bejt nějaká hustotemná řežba tak KURWAROMA, to tam patří, páč to je už snad kažýmu jasný, že tenhle film je teenapprenticesorcerer movie with wands made of dragon's foreskin a ne žádný darkbeard fantásko, kde bojuje banda namasenejch tejpků za záchranu páru megakoz potřenejch vonným olejem, tady se musíme vážně spokojit jen s těma 3D ceckama v mlze.

• 30.11.2010  14:47
    Solomon Kane (2009)

Please don't hurt me I just want to go home... nejvíc stupidní scéna, jinak celkem povedené oddechovky. Asi jedena z mála komiksovek, co je lepeší, než předloha, která mě absolutně nebavila (nemluvím o Howardově knižním Solomonovi). Trošku hodně mě tam mrzela ta digitální krev, co je poslední dobou tak populární, ale vypadá to hrozně. A ocenil bych i víc nadpřirozena, ale bohužel nebyly peníze, což bylo vidět na finální lowbudget příšerce. To se možná mohlo dosti zlepšit do budoucna, ale další díly plánované trilogie se konat nebudou, což je podle mě docela škoda. Jinak nejvlhčí film poslední doby :D

• 28.11.2010  14:34

SSDD

• 14.11.2010  13:40
    Kostka (1997)

Tady je to zelený... Hodně povedené, a že filmy tohohle typu nemám rád, tenhle starší mě mile překvapil. Většina věcí podle příručky, ale nevadilo mi to a dokonce mě to těšilo. Charaktery vyvážené, občas trošku umělé, ale fungovalo to. Efekty mě uspokojily, na rozdíl od jiných podobných filmů. Trošku by chtělo rozvést onu konspirační teorii, nebo kdo teda kostku plní, ale beru že "Lovecraftovsé nevyřčeno" je jak jednoduší tak efektivnější. Dobrá zábava na sobotní večer, když ostatní vymetají hospody a vy nemůžete:)

• 13.11.2010  21:47
    Noční let (2005)

Tak až na ten smutnej závěr, kdy (SPOILER) umře jediná postava s kvalitním charakterem, povedená podívaná. Oblíbené scény: hlavička, okázalé vraždy na zakázku ... tak ste špión, 12palcový Ka-Bar .. to je nůž. Asi sem sociopat, ale s tou ženskou jsem se nemohl ztotožnit ani za mák a ještě byla ošklivá. Chvílema mi to připomnělo Airplane! (Připoutejte se, prosím!) a tý holčičce bych objednal rybu jako první.

• 12.3.2013  17:43
    Looper (2012)

Tak takhle teda ne, nejenom že mě celou dobu neskutečně sralo se koukat na Lewittuv make up, proč kurva nebyl nalíčenej Wlillis, jako vedlejší postava by to bylo jak logický tak i míň náročný a aspoň by ten jeho znuděnej ksicht třeba i jednou nějak vypadal. Ale halvně teda do cestování časem by se fakt neměli pouštět, když nemaj jasno v zakladních věcech a komentaře typu, že to u akčního filmu nevadí sou kurva zcestný sakra že to vadí a navíc, kde byla ta vaše úžasná akce, to fakt nevim. průměr nuda šeď. BLAH sci-fi's dead

• 4.12.2010  22:46
    Pan Nikdo (2009)

To se zdálo psovi.

• 8.7.2014  10:00

na drinking game idealni doporucuju krev i kdyz se o ni jen mluvi pak ty sileny vize a naka bitka taky neuskodi a jeste napisy na screenu :D

• 20.9.2013  16:29
    Podfukáři (2013)

it was all part of my plan az to boli kurva fakt nesnasim tyhle typy radoby chytrejch filmu co jen tahaj divaka za fusekli proc to nomoh bejt podelanej kriminalni pribeh o lupicich kouzelnicich co ce snazej vykrast banku a o poldovi co je pronasleduje ale tokovahle mrtka fakt paskvil a jeste nudne natoceny a spatny CGI gde to nebylo vubec zapotrebi tfuj tak 25%

• 9.11.2010  19:57
    Predátoři (2010)

I přes dobrý začátek se mé očekávání nenaplnilo a bohužel se potvrdilo, že zvučné jméno producenta a celkem zručného režiséra (od Revizorů už si nejsem nikdy jistý v metru:) se zázrak nekoná. První dojem opravdu dobrý, pestré charaktery, některé opravdu zábavné, jak bych si přál. Ti bohužel přišli na řadu jako první a přežili zase ti nudní a placatí (nic proti Brodymu, ale hrát na piáno mu jde líp). Asi nejlepší scéna byla, když partička zjistí, že se nachází na jiné planetě, a pak ještě nutno pochválit souboj na ostří čepele v podání Ykuzypána. Tak a teď zbytek už ne tak pozitivní, hudba mě celkově zklamala, dialogy často stupidní a o demenci predátorů ani nemluvě. A od dob AvP se s tím stále nehodlám smířit. Dosti ubohé a zbytečné bylo i ono propojení s jedničkou, které spíš svým provedením zamrzelo než aby potěšilo. Film se asi nejvíce zvrhne po připojení Morfea do děje, pokud přimhouřím oko nad scénou s emzáckými psy, kde se poprvé ukazuje WTF moment používání zbraní a jejich nereálná (ne)účinnost, když první zvíře trvá zabít přibližně 15 vteřin nepřetržité salvy 6 těžce ozbrojených střelců (ano mají minigun, a AA-12 automatickou brokovnici, která se mnohem lépe převedla v Expendables:) a dalšího psíka skoro skolí onen pán v oranžové kombinéze nožíkem z ubroušené lžičky, co ukradl v kantýně během konzumace pudinku a doteď jí nosil schovanou v zadku. Abych ještě něco vyzdvihnul, líbil se mi detail, který dost možná není to, za co ho pokládám, ale ten voják z Afgánistánu co nalíčil past, které se všichni tak obratně vyhnuli vypadal, jako by se ocicmal s facehuggerem a ten hrudníček mu pocuchal chestbuster (ale to je jen takový personální easteegg, nad kterým by se dalo dlouze debatovat:) Další problémy s predátory jsou, že dýchají jinou atmosféru (methanovou-fuj), a že vymýšlení si nový mytologie, velkých predátorů, co loví malé, mi přijde zbytečné, když již tak jsou dost plodným tématem. Asi jsem v tomhle ohledu dosti konzervativní. Prostě měl vyhrát ten ferda co tam visel na sloupku. Poslední věc co mě zaujala je, že ve filmu chybí dosti zajímavá scéna z traileru, kde na Brodyho míří spousta červených zaměřovačů, což se nakonec asi nehodil do finální verze vždy tři jsou: Mr. Ošklivák, zelenáč a učedník (nějak tak to bylo). Tak to by bylo, omlouvám se za nehoráznou délku, je to moje první slovní hodnocení, příště se polepším a chyběla tam už jen ta pusina na závěr :D

• 1.4.2013  13:50
    Divoké ulice (1984)

Tak tohle mě teda kurva zklamalo, o to víc si cením Warriors.

• 23.11.2010  15:04
    Tohle je Sparta! (2008)

Co by člověk čekal od těhle dvou kokotů...Trapný a nudný. Film, u kterýho závěrečný titulky tvořej 25% a hraje si na celovečerák je vážně FAIL. Navíc tam nakonec narvou hromadu scén, který by ve filmu nedávaly smysl a tvářej se, že to je jako dobrej bonus. Skopávání lidí do studny mi nepřijde jako dobrá parodie, a už vůbec ne, když se to jen střídá s reklamou na nějaký posraný produkty. Prostě jsem jen potřeboval rozšířit sekci odpadu. A ani pan Tučňák to nezachrání.

• 18.12.2012  16:57

tezko hodnotit prvni tretinu pribehu tak treba za par let ?%