Tajemná řeka (2003)

Opět další film zahalený tajemstvím a temnem. Příběh je plný nepředvídatelných událostí a zvratů. To vše zaštitovalo skvělé výkony herců. ( 17.3.17/PC )

Odpojit (2012)

Film na toto téma mě opravdu překvapil. Pojal toto téma moderní doby zajímavým a nenaučným stylem. Spousty lidí by si z tohoto filmu mělo vzít příklad nebo se alespon nad tím pozastavit. (11.3.17/PC)

LEGO® Batman film (2017)

Nevím jestli toto byl Lego film pro děti, protože mnoho vtipů bylo mířeno na ostatní dc comics filmy a nevím jestli toto publikum tyto filmy sleduje. Když se plné kino smálo jen stupidním vtipům. Ale k filmu... Animace byla příjemná. Vtipy se často recyklovaly, ale pořád mají své kouzlo. Film především táhl konec který byl opravdu překvapením. (9.3.17/Kino Luna)

Nebezpečná známost (2005)

Horor, který má něco do sebe. Je zvláští plný momentů překvapení, ale asi ne rozhdoně ne pro každého. ( 27.2.17/MAC )

Trollové (2016)

Trolové nejsou nějáký skvělý film nebo báječně zpracovaný po animační stránce, ale příběh, který nesl mě zaujal a ve většině filmů je pro mě zpívání nepřípustné, ale tady se mi to překvapivě líbilo. Mělo to skvělou atmosféru. ( 8.2.17/PC )

Rozpolcený (2016)

Na tento horor jsem se těšil a naplňil má očekávání, ale mám takový pocit že tomu něco chybí. Nedokážu říct co, ale něco to postrádá, ale nicméně je to horor, který vás upoutá do sedačky a nedá vám vydechnout a není to jen nějáký průměr a výkony herců v tomto žánru byly překvapující.

Matroš (2015)

Tvářilo se to jako další obyčejná komedie v řadě, ale měla něco do sebe. Malcolm a jeho parta jsou zajímavé postavy, které nezapadají a mají svůj svět ve kterém jsou spokojení. Spíše to postupem času načichne dramatem, ale v tomto spojení je to naprosto v pořádku.(16.1.17/PC)

Příchozí (2016)

Celou stopáž jsem čekal na poselství, které tento film má a mělo toto poselství hloubku, jenomže na prdel jsem si z toho nesedl. Celé se to táhlo a nemyslím si že by tento film zasloužil takový hype jaký má. Tento hype většinou zajištují lidé kteří do kina nechodí, doma se podívají na Ulici nebo na cokoli v té telce běží a potom jednou za rok v kině zjistí že je i něco lepšího. Aspon toto je moje zkušenost. Nicméně ocenuji soundtrack a filmařskou práci. ( 16.1.17/PC )

Muž na Měsíci (1999)

Andy Kaufman je divný člověk a celkově je tonto film je tak něják divný, ale to je to co co ozvláštnuje. Pokud jste otevřeni humoru určitě vás tento film zaujme. ( 7.1.17/MAC )

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Na tento flm jsem se těšil a to hlavně pro jeho akčnost, kterou jsem dostal v celé své plné kráse, ale úplně to nebylo to co bych čekal. Přišlo mi to místy zmatené, ale tento katastrofický příběh mě dostal za srdce. Nicméně je to odraz skvělé režisérské práce. ( 1.1.17/PC )