Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Tak musím si bohůžel přiznat že se mi to " nelíbilo " a to protože se to podle mě totálně odklonilo od toho co HOBBIT je a to pohádkou tady mi moc jako pohádka nepřipadal , ikdyž tam bylo spousty pohádkových scén které byly mega , ale spíše převládaly ty dospělejší které mě něják extra nebavily . Ony by se mi i líbily , ale z prvního Hobita jsem byl zvyklý na pohádkové vyprávění a to se mi velmi líbilo a ted najednou toto dospělé vyprávění které mi dost připomínalo LOTRa z kterého jsem přežraný . Mimo to mi tento druhý díl Hobita příjde trochu zbytečný a prodloužený a v knize mi tyto filmově ztvárněné kapitoly připadly lepší , ale ikdyž jsem to tak něják pomluvil tak si to u mě vedlo dobře pokud mluvíme o druhé pohádkovější polovině . ( 16.12.13/Cinema City/14:10/750-ohodnocený film/400-okomentovaný film )

Ztraceni (2004) (seriál)

Dvakrát mě to sice neohromilo , ale ten koncept se mi líbí a doufám že se to postupně bude něják zajímavě vyvíjet . ( 15.12.13/MAC/Pilot-1část***a půl ) ( 16.12.13/MAC/1,4,5díl *** ) ( 18.12.13/MAC/6díl *** ) ( 19.12.13/MAC/7díl *** ) ( 22.12.13/MAC/8díl *** ) ( 23.12.13/MAC/9díl ***/10díl ****/11díl*** ) ( 25.12.13/MAC/12díl**** ) ( 26.12.13/MAC )

Eminem - When I'm Gone (2005) (hudební videoklip)

EMINEM je král hudby kterou nestvořila ani jeho rasa a to mluví samo za sebe . Jeho texty jsou emotivní jak nic , taktéž klipy a toto se zachovalo až do dnešní doby . Nedokážu si bez jeho písniček představit můj tréning . When I m gone je vůbec jeden z mých nejoblíbenějších EMINEMových klipů . To prostředí psychologického koutku do kterého je zakomponováno jeho vylívání života je geniální .

Ukradené Vánoce (1993)

Burtonovy animáky jsem nikdy nemusel a myslím že se to nikdy nezmění , ale musím uznat že tyto postavičky něco do sebe mají jenže jediné co se mi na těchto Butonových animovaných filmech líbí je atmosféra která sice není tak pronikavá jak u jeho hraných filmů , ale v animákách jen tak děsivou atmosféru neuvidíte a jak vidím je to i dobře protože se to k těmto filmům moc nehodí . ( 15.12.13/MAC )

Gravitace (2013)

Nějákou dobu jsem přemýšlel jestli se mám na tento film podívat protože názor jsem si na něj udělal už dávno a nemyslel jsem si že by se mi mohl vůbec líbit , ale po shlédnutí , musím říct že sem mi to i líbilo ikdyž ne tak jako většině . Někdy mě to sice i nudilo , ale nebyla to taková katastrofa a akční scény byly supr , ale Sandra Bullock se tam dvakrát nehodila . ( 15.12.13/MAC )

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Myslel jsem si že to bude klasická vánoční rychlokvažka už jenom kvůli toho že Schwarzenegger si střihl hlavní roli v komedii a on vážně na toto nemá ani obličej a nakonec to taková blbost nebyla ikdyž byla celá prolezlá všemožnými klišé . Byla to taková vánoční jednohubka která neurazí . ( 14.12.13/MAC )

Vánoční koleda (2009)

Další krásná vánoční pohádka a animace byly lepší než u některých dnešních animáků . ( 14.12.13/MAC )

Grinch (2000)

Grinch je podle mě velkolepá vánoční klasika a vážně nic ji nechybí a je opravdu do puntíku vánoční ač příběh , pointa a Zelenáč Grich tomu všemu pomáhá , přidání takovéto postavy bylo podle mě hodně originální . ( 13.12.13/MAC )

Santa má bráchu (2007)

To bylo skvělý !!! Opravdu vánoční film jak má být s poučením , myšlenkou a překvapivě i dobrou zápletkou která byla sice prostá , ale líbivá a z těch hafu ostatních vánočních filmů aspon trochu něčím vyčnívá . ( 13.12.13/MAC )

Legendární parta (2012)

Animáky poslední dobou nejsou to co bývaly . No bohůžel aspon že si zachovávají příběh a tento animák měl příběh skvělý a originální jenže mě to vážně moc nechytlo , ale musím uznat že to v sobě mělo nějákou hloubku . ( 9.12.13/MAC )