Kostka (1997)

V podstatě a ve svém základu kompletní kopírka filmu Saw , ale mě to vůbec nevadilo ikdyž jsem si říkal že to postrádá trochu iniciativy a nápadu , ale postupem času mi to přestávalo vadit protože to sice nemělo vlastní nápad , ale hádanky které byly zde se řešily pomocí logiky a to mě bavilo , nic jiného jsem nepotřeboval prostě mám takovéto filmy rád . No ted jsem zjistil že tento film byl vydán dříve než film Saw takže zvyšuji své hodnocení ( 30.11.13/MAC )

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Toto bude nejspíš jeden z těch filmů které se ostatním líbí a mě ne , upřímně si myslím že to bylo nic moc , Jim Carrey tam moc neperlil a pro mě byl nezajímavý i námět ikdyž měl něco do sebe a na romantickou komedii byl dost inovativní , ale neudrželo mě to a ani nebavilo . V nějákých scénách to začalo vypadat dobře , ale pak to stroskotalo . ( 29.11.13/MAC )

Elysium (2013)

Doufal jsem že to bude lepší než District 9 a to bylo nebylo to úplně co jsem čekal , ale bylo se na co dívat sice pro mě první polovina nebyla úplně tak záživná , ale pak to jelo a vypadá to vážně skvěle a s malým rozpočtem ještě víc , divím se že šlo vůbec něco takového za takovou sumu vytvořit . No bylo to skvělý , Matt Deamon se mi tam moc nehodil , ale nakonec mě překvapil . ( 27.11.13/MAC )

Krvavý diamant (2006)

Zprvu jsem si říkal že za opěvovaností tohoto filmu stojí Leonardo DiCaprio , ale poslední hodina mi dokázala že to takto není , je to silným příběhem který mě mohltil sice až ke konci , ale pohltil jenže si myslím že by to šlo trochu více rozvést . Jinak to byl báječný akčnák který nestál na tom kolik bude na plátně mrtvých , ale na příběhu . ( 27.11.13/MAC )

Šmoulové 2 (2013)

Už si nepamatuji první díl takže nemůžu srovnávát jen vím že se mi líbil a dvojka to samé možná o něco více . Je to taková pohodová oddychovka na večer . Nasazení nových postav se mi líbilo a vztahy které se kolem nich odehrávaly byly zajímavé a ikdyž to nebylo úplně dokonalé dávám plný počet , prostě mi to nedá asi mě mě dřímá srdce dítěte . ( 26.11.13/MAC )

Kde je Albert? (2012)

Nebylo to ani vtipné ani nic to jsem sice čekal , ale abych se jenom pousmával a nesmál se ani jednou to ne a na komedii je to pěkně pod čáru a nemělo by to tak v žádném případě být . ( 26.11.13/MAC )

Casino (1995)

Báječný příběh bylo to prostě celý dotažené do posledního detailu o soundtracku ani nemluvně . Doprovodný hlas se mi tam hodil a líbilo se mi jak bylo vše podáno . Rozhodně jedna z nejlepších true story co jsem kdy viděl . Po dlouhé době další krásný procítěný zážitek , určitě si to zase co nejdřív pustím . ( 25.11.13/MAC ) ( 13.1.14/MAC )

Velká vánoční jízda (2011)

Typický vánoční příběh který je podán skvěle a ne jak každý druhý vánoční film , ano je tam sice mnoho klišé a vlastně film je jemi prolezlý , ale mě se Arturova odhodlanost líbila . ( 24.11.13/MAC )

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Percy Jacksona mám rád a nechápu proč ostatní ne je to takový jiný Harry Potter sice s ním nemá moc co společného , ale hodně mi ho připominá , možná že je to právě přehnaností tohoto filmu že ho lidi nemají rádi , a co mě se to líbí a právě taky pro jeho přehnanost . Jinak nevím jestli byla dvojka lepší nebo horší zdá se mi to tak neják nastéjno , ale připadá mi že si tady s tím víc pohráli . Škoda že na Percyho nesehnali větší rozpočet protože to mohla být další z těch velkých sérií . ( 24.11.13/MAC )