V zajetí démonů (2013)

Z tohoto žánru prakticky nic nemusím , ale Wanovy filmy jsou vyjímkou jsou logické a to většina ostatních hororových filmů postrádá jenže zrovna tento jeho film se mi moc nelíbil . Akční to sice bylo , ale atmosféra nebyla tak temná jak jsem si ji představoval. ( 30.10.13/MAC ) ( 8.9.18/TV )

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

I z relativně debilního příběhu jde udělat hodně a Hot Fuzz je toho důkazem . Konečně jsem si zase pustil nějákou pořádnou oddychovku . Simon Pegg možná do toho ze začátku moc nezapadá , ale jak příjde na věc je z něho pořádnéj fízl . Občas to má svá hluchá místa , ale ta přehnanost dění to nahrazuje . ( 30.10.13/MAC )

Don Jon (2013)

Jsem svolný k věcem tohoto typu jenže Don Jon nebyl zrovna trefa do mého vkusu . Než jsem to viděl tak jsem si říkal jo to bude super nová obdoba prciček to bude určitě skvělý !!! Jenže to byla jen iluze a moje očekávání se nenaplnila sice to ze začátku ( prvních 40 min ) bylo dle mých představ , ale pak to vešlo do šílené rutiny sice to pořád bylo pěkný a hezky natočený to nemůžu Levittovi upřít má báječný estetický vkus , ale tato hlava neměla patu tudíž nějáký rozvíjející se děj možná to prvních čtyřicet minut stačilo a já jsem se božsky bavil , ale pak probudte mě z toho v malých uvozovkách " pekla " !!! Mi snad stál hodinu a půl v kuse : D možná to může být úsměvná představa , ale mě to doslova ubíjelo . No škoda mohla to být jedna z mých nejoblíbenějších komedií a i přesto že celou dobu tady na to " nadávám " určitě si to zase někdy pustím v klidu domova . No , ale aspon jsem viděl porno na velkém plátně : D . ( 28.10.13/Cinema City/Sčítání lidu : kolem 30-ti ) ( 19.11.14/MAC )

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Jo dělá si to srandu samo ze sebe a je to vpodstatě parodie na filmy , ale mě to přišlo kapku nevtipné nato kdo tam všechno hrál sem tam jsem se zasmál , ale nebylo to tak často jak bych očekával . ( 26.10.13/MAC )

Bitevní loď (2012)

Skvělý , ale musím přiznat že jsem čekal o něco víve , ale i toto není špatné a je to boží a rozhodně ne průměrné jak to tady většina cítí . Ze začátku to má pomalý rozjezd a pak jak se to rozjede je rozhodně na co koukat . Jen je to spíše pastva pro oči a ne pro intelektuální mozky . ( 26.10.13/MAC )

Jezero smrti (2008)

Plakát a název mě upoutal , ale že by film to fakt ne bylo to jen průměrný a že by to byl horor . Takto bych to neoznačoval . Byla to spíš " nevydařená dovolená " do které se připletly pomotané děcka co si myslí že můžou všechno . ( 25.10.13/MAC )

Gigolové (2011) (seriál)

Skvělý konečně nějáká reality show která má grády , ale fakt opravdový . Vejít do světa Gigolů se opravdu každému nedostane a vidět to aspon v televizi je taky bomba , ale je tu problém . Vypadá to tak trochu vyumělkovaně a moc se mi to nezdá že by byli opravdu gigolové protože nevím , ale já bych svoji tvář při takové profesi do televize neukázal a už vůbec nechápu že tam je dokonce zachycen sexuální akt s klientkami : D . No nevím , ale každý by se při tom natáčet nenechal obzvlášt něják učitelka která byla v první epizodě : ) . Nicméně budu koukat a doufám že mi to bude ještě co nabídnout . ( 24.10.13/MAC/1epizoda*****/2epizoda**** - 25.10.13/MAC/3epizoda*** - 26.10.13/MAC/4epizoda****/5epizoda***/6epizoda** ,7epizoda***,8epizoda**)

Terapie láskou (2012)

Čekal jsem že se aspon trochu zasměju a toho jsem se sice dočkal , ale byl to spíš depresivní humor než nějáký pozitivní a celkově to bylo celé depresivní . Není se čemu divit , jenže já takové filmy nemám rád a ani mít rád nebudu ikdyž jsou ze života , ale tady tomu jsem na tu chut celkem i přišel . ( 24.10.13/MAC )

Faunův labyrint (2006)

Boží jako mysteriozní hororová pohádka , ale špatné jako celek respektive jeho doplnky . Nevím , ale proč bylo zapotřebí do příběhu zatahovat vojáky nebýt nich tak by to byla naprostá špičková záležitost . Takže jsem se rozhodl tyto dvě části od sebe oddělit a nezkazit si zážitek zbytečnýma vojáčkama a užil jsem si celý mysteriozní příběh který byl naprosto báječný byl sice jednoduchý , ale jak se říká v jednoduchosti je krása . ( 23.10.13/MAC )

Rocky (1976)

( 23.10.13/MAC*** ) (2021)