Insidious 2 (2013)

Příjde mi že Insidious je série u které šlape James Wan vedle, ale to je jen můj názor, jelikož je to většinou hodnoceno kladně. Nicméně je to natočeno skvělé, ale něco mi tam chybí, ikdyž by se ani o příběhu nedalo říct že je špatná, totéž ani o hercích. Je to jen horor, který rád zkouknu, ale nic mi nedá a tak něják mě ani koc nebaví. ( 11.8.16/MAC )

Tajný život mazlíčků (2016)

Tajný život mazlíčku, přinesl něco jiného než jsem čekal, ale tento film taky není určen pro moji věkovou skupinu (dalo by se už říct pedofilní skupinu, jelikož lidi v mojem věku totiž na těchto filmech nepotkávám). Bylo to pojato spíše dětsky, ale ne až tak aby to bylo otravné i pro dospělejšího diváka. Příběh se mi líbil, animace byly milé a zajímavé, hlavní hrdinové byli sympatičtí a to je to hlavní. ( 11.8.16/Cinema City Ostrava/Sčítání lidu:50plus )

X-Men: Apokalypsa (2016)

Poslední dva X-Meni mi vypadli z hlavy a nesjpíš to tak dopadne i s tímto dílem. Ne že by poslední díly byly špatné, ale jsou to takové filmy které se tak něják vypaří z hlavy. S tímto dílem to, ale možná tak nebude. V tomto dílu mě, ale nespírně zaujal záporák. Na kterého jsem se těšil a nezklamal. Příjde mi že je hlavním tahákem tohoto filmu. Tito X-Meni nejsou špatní, ale příjde mi že je to takové klidně. Kdyby přidali na svižnosti, nebylo by to naškodu. ( 10.8.16/MAC )

Oculus (2013)

Parádní nápad, jen mi příjde nedodělaný, ale ne špatný. Chtělo to trochu více přitvrdit a trochu do toho přidat více tajemna. ( 10.8.16/MAC )

You're Next (2011)

Vynikající vyvraždovačka. Jen je problém že je to jen takový bezhlavý horor, ale ono to v konečném důsledku ani nevadí. Ono to tím být chce a tímto směrem se mu zadařilo. Ono proč ne, zabijeme pár lidí a vypneme mozek. ( 10.8.16/MAC )

Na návštěvě (2015)

Tento horor měl něco v sobě, ale trochu byla chyba v použití typu kamery. Ona se tam hodí, ale myslím že v některých scénách by se hodila normální kamera, ale samozdřejmně by to nenabuzovalo ten pravý dojem. Nicméně tento horor se řadí mezi ty povedené. Konec tohoto hororu stál za to. Vyvolal nějáké pocity a bylo to skvělé zakončení. ( 9.8.16/MAC )

Sebevražedný oddíl (2016)

Na Sebevražedný oddíl jsem se těšil od první chvilky, ikdyž jsem měl pochyby. A světe div se, dostal jsem to co jsem čekal, ale ne nic navíc. Což je lepší než by se film nepodařil. Will Smith v tomto filmu byl pro mě takový háček, jelikož jeho filmografie za poslední roky nebyla úplně pestrá, ale v tomto filmu uměl překvapit a i pobavit a Jared Leto jako Joker? Neříkám že mu tato postava sedla, ale taky ji neodehrál špatně. Ono ikdyby ji odehrál skvěle, nepřekonal by našeho Heatha Ledgera, který nejspíš Jokerem nejspíš už zůstane. K příběhu, nedalo by se říct že je něco špatně, ale je spíše nepromyšlený, ale toto je spíš taková akční vypalovačka a když to má akční scény, "superhrdiny" nebo spíš záporáky. Tak si člověk nemá moc proč stěžovat. Fanoušci komiksu na takový film určitě čekali a toto je nezamrzí. ( 9.8.16/Cinema City/Sčítání lidu:6 )

Americký táta (2005) (seriál)

Griffinovi mě nikdy nechytli, ale Americký táta, ten stojí zato. Stan je parádní sympaták, který je trochu postižen svojí prací a jejich "domácí mazlíčci" mě dostávají. Nedá se říct že je to nějáký seriál, který by měl duší, ale je to parádní oddychovka. ( 1.série:****/2série:**** )

Pátá vlna (2016)

Nebýt v tomto filmu Chloe nejspíš bych jsem to vypl, ale na Chloe se rád podívám i ve špatném filmu. Ten film není ryzí blbost. Příběh v sobě něco ukrývá, ale bohůžel nepodařilo se to. ( 5.8.2016/MAC )

Vražedná terapie (2001)

Horor ze psychiatrické léčebny? To nemůže být špatné. Omyl!!! Po shlédnutí se mi takřka vypařil z hlavy a nic mi neřekl. ( 4.8.2016/MAC )