Inspektor Max - Hračka (2018) (epizoda)

Kurnik, prečo som ja nešla pracovať k polícii. Vždy som mala problémy kvôli podrezanej držke, a tu vidím, že na polícii si takých papulnatých a drzých držia, hýčkajú a chránia. Je to strašná sranda, ale toho Strašného by tam mohlo byť menej. Jednu hviezdičku dávam Kukurovi za spev, a druhú za Paulovičov oblek a Barešov kamenný ksicht. Vyzerá to, že zjedol niečo nedobré na obed, a to sa teraz tlačí horným koncom von.

Kráska a zvíře (2017)

Možno to bolo dobré, ale ten kozol v roli netvora vo mne vyvolával záchvaty smiechu. Len dúfam, že aj nesmrdel ako starý cap.

Vzteklina - Epizoda 4 (2018) (epizoda)

Podľa mňa vrah je doktor. Je inteligentný, sympatický, budí dôveru, každý mu všetko vykecá, aj vopruz z Prahy. Všetko a každého pozná, všade sa vyskytuje a nikto sa tomu nediví, navyše má neprebádanú minulosť a staré fotky po stenách.

Vzteklina - Epizoda 3 (2018) (epizoda)

No aby ste sa všetci nepototo z jedného jediného medveďa. My ich máme na Slovensku 1200. TO by bol seriál, a nie takáto trochárina.

Inspektor Banks (2010) (seriál)

90 minútový, veľmi popisný dokument o práci jedného oddelenia. Kdeže anglická detektívka, žiadna dedukcia, žiadna logika, len nuda, nuda, nuda.......aby čas bežal, občasné odbočky do súkromného života hlavného hrdinu. Skrátka nuda.

Černá labuť (2010)

Stará baletka, mladá baletka, konkurencia......Natalie mala 90% filmu na tvári pripichnutý trpiteľský výraz, čím ma dosť srala. Ale Vincent bol dobrý.

Tančím, abych žil (2006)

Musím dať 4 hviezdy. Od plného počtu delí tento film len to, že toto je žáner, ktorý nemám rada, lebo zázraky v podobe zachránených gaunerov sa nedejú, a že nemám rada Bandolérosa. Neviem, čím to je, ale páčilo sa mi to. Vďaka za náhodu, ktorá ma donútila film vidieť.

Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad) odpad!

Tu som sa dočítala, že to je program pre staršie ročníky, a to ja som, tak som si to pozrela. Dvakrát - prvý a posledný. Vcelku sa to dá pozerať, keď ste pripútaní ku kreslu a odňali vám diaľkáč.

Za sklem (2016) (seriál)

Nemôžem si pomôcť, ale Ján Koleník mi pripomína Brandtnera z komisára Rexa. Keď to pozerám, furt čakám, kedy spoza auta vyskočí statný chlpatý nemecký ovčiak s bezchybným chrupom. A nevyskočí, vyskočí nejaký chlpatý herec. To ma dosť se.....rozptyľuje.

Voják (2006)

Ani Arnie nemal taký kamenný výraz a čeľusť ako lyžicu od bagra. Rozmýšľam, či dať jednu, či odpad, ale zas na odpad to nie je, John je taký vykysnutý svalovec, tuhý a neohrabaný, až je to roztomilé, a Kelly Carlson ma oslnila ako pornoherečka v Nip and Tuck. Takže to máte za jedna.