• Reality-TV

Poznáš, až to přijde? (2010)

Americké romantické komédie si celkom rád pozriem, ale toto bola fakt bieda. Herci síce boli sympatickí no príbeh bol strašný . Prvé 3/4 filmu sa neskutočne naťahovali , až posledných 15 min už bolo ako tak pozeratelných. No celkový dojem to aj tak nezachránilo.

Walk the Line (2005)

Pekná ukážka toho ako sláva ničí človeka. Neviem čo je na tomto filme pravdy, čo nie, ale v mojich očiach vykreslili J. Casha ako strašného stroskotanca. Celý film mi bol tá postava maximálne nesympatická. Film ako celok, bol však viac než dobrý, popretkávaný skvelou hudbou, preto 4*.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Hviezdičku za to, že ako malý som bol z toho úplne nadšený. Ale až keď som si to pozrel s odstupom času, som to vedel úplne "oceniť". Pamätám si ale, že "zelený" bol frajer. :))

Za to může Fidel (2006)

Dobrá téma, pozerať sa na svet dospelých očami detí, len to chcelo natočiť kus zaujímavejšie. Nepoznám dejiny Chile a tak mi niektoré veci unikali. Zato to malé dievčatko hralo parádne.

Rabaka (1989)

"Chcem žiť pre to, pre čo sa oplatí aj zomrieť." Podľa toho čo som tu čítal, som čakal strašný príbeh, ale mne sa až tak hrozný nezdal. Navyše keď bol popretkávaný skvelou hudbou Elánu. Spolu s tými hereckými "výkonmi" však tri hviezdičky maximálne.

Mlha (2007)

Neviem, mňa ten film až tak nezaujal. Celý čas to bol taký béčkový "horor".. Dve hviezdičky dávam za tých pošahaných náboženských fanatikov a samozrejme za ten fakt vydarený koniec - ten ma dostal.

Nebojácný (1986) odpad!

Tomuto filmu sa da dat len Odpad! alebo 5 hviezdiciek. Tak strasne slabo natocene, opakujuce sa zabery, nezmyselne dialogy, a vojaci nahodne vsade v trave, zaskodnicky jeepik a pritom taka sranda. Raketomet a jeho zvuk ale zostane navzdy zaryty v mojej pamati. Perfektny film na sprijemnenie nudneho vecera.

Hlavně nezávazně (2011)

Nič svetoborné, ale pobavilo. Hlavne sa mi pozdávala herecká dvojka. :)

Avatar (2009)

Dlho som cakal nez som tento film pozrel. Pocul som rozne ohlasy, no mne sa ten film proste pacil. Bavil ma aj ked bol dost dlhy, vizualna stranka paradna, skoda len toho klisoidneho pribehu. To je vlastne dovod preco som nedal hviezdiciek 5.