Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Akční
  • Animovaný

plakát

Chirurgové - Dva na jednoho (2013) (epizoda)

Meredith a její vidlička z 3D tiskárny jsou jistě počátky velkých věcí. Mohla by se trošku zamyslet a chovat se k Cristině trochu lépe. Yangová začíná vycházet s Russem a kupodivu jim to klape. Baileyová má zjevně problem, ale asi bude ještě trvat, než se divákům odhalí o co vlastně jde.

plakát

Chirurgové - Thriller (2013) (epizoda)

Desátá řada je zatím fakt slabá. Tahle Halloweenská to trošku vylepšuje. Poprvé jsem se na něčem shodla s Jo. Totiž, Alex je mizerný ve vycházení s ostatními lidmi, nicméně s dětmi mu to doopravdy jde. Meredith se snaží být máma na plný úvazek a zároveň nezastavitelná lékařka. Trošku to drhne, ale nakonec to s Derekem vybalancují. Baileyová se chová......neváží si Bena...celé její vystupování je k smutné. Je mi lito Cristiny. Snaží se udržet si svou kamarádku. To jak donesla ty muffiny, ale raději odešla, to bylo velké au. Přátelství holek je na celém tomto seriálu snad to úplně nejlepší.

plakát

Chirurgové - Mapa tvé osobnosti (2013) (epizoda)

Arizona se rozjela. To se Rhonda snaží zprotivit mi oblíbené postavy? Jo se (opet) motá kam nemá....eh. Baileyová má svou konkurenci.

plakát

Chirurgové - Peníze nade vše (2013) (epizoda)

Jo se motá do věcí, do kterých ji nic není. A celé to její...já bydlela v autě a byla bezdomovec, začíná být otravné.

plakát

Chirurgové - Vyhodnocování ztrát (2013) (epizoda)

Skvělá epizoda. Svižně navazujeme na tu předchozí...závěr s hořícím autobusem byl parádní. April (herečka) výborná. A možná by měla přibrzdit. Aby neudělala nějakou pitomost.

plakát

Chirurgové - Bouře (2013) (epizoda)

Zásnuby, nevěra (úplně mimo Arizonin charakter, ale budiž), a Meredith praskne voda. Po delší době koukatelný díl, kde jsem nemusela přeskakovat.