Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Krimi

Recenze (888)

plakát

One Tree Hill - Are You True? (2003) (epizoda) 

Lehce se to zamotává. A to v okamžiku, kdy Haley přislíbí Nathanovi, že ho bude doučovat. Ale za určitých podmínek, kdy on a jeho parta přestanou šikanovat Luka. Ten sám se mezitím snaží zlepšit v basketbalu a udělat dobrý dojem na Peyton. Do toho se rozplétají i příběhy rodičů a myslím, že to nakonec vážně bude fajn seriál.

plakát

One Tree Hill - The Places You Have Come to Fear the Most (2003) (epizoda) 

Mnohem lepší. Saznamujeme se víc s těmi, jež nás pravděpodobně budou (minimálně) tou první sérií provázet. Luke je sympoš, klasicky se do něj zakouká tajuplná holka se skrytým talentem, který samozřejmě její přítel (Nathan) nedokáže ocenit....No a Nathan je (překvapivě) Lukův úhlavní nepřítel. Vyvíjí se to tak nějak předvídatelně, ale na podzimní večer ideální.

plakát

One Tree Hill - Pilot (2003) (epizoda) 

Prokousat se pilotní epizodou nebyla žádná prča. Bohužel nezaujalo tolik, jak jsem čekala dle (poměrně) vysokého hodnocení. Ovšem na obranu seriálu, ne každý pilot hned zaujme - přeci jen, máme tu spoustu postav a spoustu představování, nějaký ten mantinel pro budoucí příběh se teprve nastavuje. Já už mám taky od střední nějaký ten pátek a jako dvacátnici se mi možná trochu hůř daří vcítit se do problémů šestnáctiletých. Nicméně obsazení velmi sympatické a dám tomu ještě epizodu. Nerada bych poslala k ledu kousek, kterého by byla škoda.

plakát

Sexuální výchova - Série 4 (2023) (série) 

Kvalita šla trochu dolů, ale pořád jde o jeden z nejlepších (a nejkvalitnějších) seriálů na Netflixu. Parádně napsané postavy, chytlavý soundtrack a nikdo vám nemaže med kolem huby - prostě se to řekne přesně tak, jak to je. Hořkosladká terapie a balzám na bolavou duši.

plakát

Sexuální výchova - Epizoda 8 (2023) (epizoda) 

Ale tak, asi by to šlo. Všechno to do sebe pěkně zapadlo. Tahle parta mi bude nesmírně chybět. Snad největší radost mi udělali Erik s Otisem, že se kluci usmířili. Zbytek působil trochu moc sluníčkově, ale co. Žádný otazníky, slušný závěr. V Moordale to bylo prima, díky.

plakát

Sexuální výchova - Epizoda 7 (2023) (epizoda) 

Budu sentimentální a dám pět. Hned několik témat tady načrtnutých se mě nějakým způsobem dotkly. Škoda, že větší prostor nedostala Viv a její vztah s toxickým partnerem. Bylo by to snad pro mnohé i daleko poučnější, než sledovat osudy nejméně zajímavé postavy Cal. Isaac a Aimee si získali moje sympatie. Maeve udělala krok správným směrem. Seriál se nebojí vážnějších témat a divák má možnost zaslechnout několik životních pravd. Postavy nám tu poprvé od začátku této série ukáží křivdy a bolesti, které si nesou v srdci a jdou na dřeň.

plakát

Sexuální výchova - Epizoda 6 (2023) (epizoda) 

Emotivní díl. I mě ukápla slza a to mě dosud tato série nechávala chladnou. Přátelství Erika a Otise trošku hapruje. Otis je sice výborný terapeut, ale posluchač už zase tolik ne. Maeve se vypořádává s těžkým smutkem a má toho na talíři fakt hodně. Shledání staré party probíhá za podmínek ne úplně příjemných, nicméně bylo prima je vidět takhle pohromadě. Aimee a Isaacovi bych to přála. Ruby se nevzdává. Pomalu se blížíme do finále...

plakát

Sexuální výchova - Epizoda 5 (2023) (epizoda) 

Mezi Maeve a Otisem je to všechno, jen ne snadné. Jejich vztah působí na sílu a proto si víc užívám dějové linky Adama, Aimee, Isaaca a dalších. Mimochodem, ani mě se ten kluk, do kterého se pobláznila Viv nezamlouvá.

plakát

Sexuální výchova - Epizoda 4 (2023) (epizoda) 

Maeve se nám vrátila, sláva. I když si pořád stojím za tím, že ona a Otis k sobě nepatří. Možná po té první sérii, ale pak se jejich cesty začaly moc rozdělovat. Ruby je úžasná, její charakter prošel nespočet změnami, nejde si tu holku neoblíbit. Seriál nám rovněž nastiňuje, jak je těžké být matkou samoživitelkou. Aimee a její přátelství s Otisem je příjemné sledovat. Isaac měl pravdu, ona je vážně nekonvenční. Adamův vývoj je taky super, ale je velká škoda, že byl scénáristy "odtrhnut" od zbytku party.

plakát

Ladíme! (2012) 

V sedmnácti jsem to žrala. Pubertu mám za sebou, tudíž to není taková pecka jako tehdy, ale stále příjemná podívaná. Holky jsou tak akorát praštěný, Anna Kendrick je boží.