Chirurgové - První krůčky (2012) (epizoda)

Úvod s malou Zolou je rozkošnost sama. Potěšila Holland Roden v roli utrápené maminky siamských dvojčat. Teddy dává Cristině pořádně zabrat.

Chirurgové - Najednou (2012) (epizoda)

Čerstvě osmnáctiletá Lily slaví narozeniny, na které nikdy nezapomene.....velké au. Teddy odkrývajíc to prostěradlo....další au. Závěr krásný. Nával emocí.

Chirurgové - Noc byla temná (2011) (epizoda)

Teddy má Henryho vážně ráda. Tahle epizoda je z osmé řady jednoznačně nejlepší (zatím). Líbila se mi sekvence s Mer, Alexem a miminkem při převozu v sanitce. Závěr trhá srdce. Nevím jestli bylo ideální neříkat Cristine o pacientovi, kterého má na operačním stole.

Chirurgové - Srdce v krabici (2011) (epizoda)

Příjemná epizoda s mamkou O'Malley. Cristina, Alex a Meredith vzpomínají na George. A mají pravdu. Na sále by jim nakopal zadky. Lexie pomáhá jedné z pacientek dopsat její knihu a díky zápletce si uvědomí, že je stále zamilovaná do Marka.

Chirurgové - Trenére, postavte mě (2011) (epizoda)

Jackson si všímá, že Lexie se stále ještě nedostala přes svého ex. Chirurgové si to proti sobě rozdají v softballu. Příjemné osvěžení seriálu. Jo a Mer to nandá Baileyové, která pořád mektá a kňourá a na něco si stěžuje.

Zlé sémě se vrací (2022) (TV film)

Malá psychoptka Emma. Mckenna je dobrá herečka. K tomuto sama napsala i scénář. Bohužel, viděno tisíckrát jinde...děvče bez výčitek svědomí, které jde i přes mrtvoly, aby mělo co chce. Slabý odvar Sirotka a Dobrého synka.

Chirurgové - Jak se do lesa volá... (2011) (epizoda)

Alex se k April chová jako blbec. Jeho charakter za poslední série prodělal zlepšení...no, ale co se týče posledních pár epizod? Padá tam kde začínal. Rozhodnutí Webbera určit Owena primářem...meh.