Chirurgové - Ať plynou časy zlé (2012) (epizoda)

April propadá šílenství, Jackson tiše trpí, Meredith se snaží nehodit šavli, Cristina chce vychrlit všechno naráz a Alex ze sebe vydává všechno.

Chirurgové - Okamžik pravdy (2012) (epizoda)

Jackson je skvělej kluk. A já věřím, že si k sobě s April (i přes její přesvědčení (najdou časem cestu.) Opravdu mu na April záleží. Catherine a šéf jsou překvapení. Meredith od malé Zoly chytne střevní chřipku a to ji ztěžuje závěrečné zkoušky.

Chirurgové - Dívka beze jména (2012) (epizoda)

Tvůrci se zjevně inspirovali Nataschou Kampusch. Výborná epizoda, která trochu naťukává trauma bond a jak je těžké odpoutat se od svého věznitele. April, Jackson, Alex, Mer a Cristina se učí na zkoušky, které ukončí jejich rezidenturu.

Chirurgové - Systém podpory života (2012) (epizoda)

Cristina narazila na špatného chlapa. Owen je ze všech chlapů tady v seriálu ten nejvíce toxický....měla by si najít muze, který ji nebude nutit do dítěte, které ona sama nechce. A on hned potom co podá žádost o rozvod by měl začít s velice intenzivní terapií.

Chirurgové - Zbrusu nová srdce (2012) (epizoda)

Teddy se srovnává s Henryho odchodem. Callie žárlí na Arizonu. Lexie je ztracená sama v sobě.

Chirurgové - O krok nejdál (2012) (epizoda)

Jackson se snaží zapomenout na Lexie. Lexie se snaží zapomenout na Marka. Cristina se snaží zapomenout na instinkt, který na ni křičí, že je jí její manžel nevěrný.

Chirurgové - Protichůdné názory (2012) (epizoda)

Rapidně se zhoršující Alzheimerova choroba u Adele...to je bolestné sledovat. Webberovo zoufalství se stupňuje.

Chirurgové - Předčasný porod (2012) (epizoda)

Líbila se mi asistence Meredith, když Callie pracovala na Dominikovi a jeho rozmašírované ruce. Taky se vrací Amelia, Derekova sestra. Ta je mi nanejvýš nesympatická, ale bojím se, že se chystá pravidelný "nášup" dalšího z rodu Shephardů. Baileyová se opětovně chová jako rozmazlené děcko a Sloan ji hezky sdělí, aby si dávala pozor. Miranda byla skvělá. Ale zhruba po páté sezóně se z jejího charakteru stává ukňučená netykavka se kterou nechce mít nikdo nic společného.

Chirurgové - Příměří (2012) (epizoda)

Svatý Valentýn. Hormony se bouří. Meredith, Derek, Callie, Arizona, Baileyová.....ti všichni řeší své drahé polovičky. Lexie se rozhodne svěřit Markovi se svými city.

Chirurgové - Co by, kdyby (2012) (epizoda)

Příjemné osvěžení. Dávám plnou palbu, protože se mi to moc líbilo. Meredith a Alex, to by byl gól...drogově závislá Lexie...maximálně odměřená Cristina...nakonec se kruh uzavírá ve velice podobném bodě, v jakém se nachází i v "realitě". Percy a jeho "shoot me" byla..ehm trefa do černého. (Vzhledem k závěru šesté sezóny.)