Chirurgové - Ztracená (2011) (epizoda)

Zaráží mě jedno...Cristina je excelentní chirurg. Její manžel je lékař. A přesto je již podruhé nechtěně těhotná. Meredith a Derek usilují o osvojení malé Zoly. Alex nakrknul celou nemocnici tím, že napráskal kolegyni a tak se snaží si to vyžehlit.

Chirurgové - Volný pád (2011) (epizoda)

April mám ráda už od začátku. Hlavní rezidentku si určitě zaslouží. Jak se s tím ale popere?

Chirurgové - Nezletilá bez doprovodu (2011) (epizoda)

Přesvědčovat ženu která nechce a nikdy nechtěla dítě k tomu, aby si to rozmyslela a myslela na to, že je manželkou jednoho pitomečka....ne Owene, tohle je prostě špatně. Lexie se nedokáže odpoutat od Marka, i když si namlouvá opak. Teddy se zamiluje do Henryho.

Chirurgové - Já přežiju (2011) (epizoda)

Nevím jestli mám Alexe respektovat anebo být naštvaná. Lexie se očividně stále nepřenesla přes Marka, napříč tomu stále chodí s Jacksonem.

Chirurgové - Svatba v bílém (2011) (epizoda)

První setkání se Zolou. Alex je naštvaný na Meredith, že zmanipulovala pokus na kterém pracuje s Derekem...je to pořád zajímavě spletité, leč seriál se více a více soustředí právě na ty pletky a pacienti jdou stranou. Ten náboj, který Chirurgové měli jaksi odeznívá.

Chirurgové - Jedna píseň za druhou (2011) (epizoda)

Ehm. Bez toho zpěvu by to asi byla dobrá epizoda. Ale když tam Owen pěje a do toho se přidá Callie atd....ne. Cringe jak prase. I když mají herci pěkné hlasy, tohle není muzikál a nehodí se to.

Chirurgové - Tři tisíce šest set sekund (2011) (epizoda)

Z Baileyové se stává ufňukánek. Pána, který synka nemohl vzít na zápas mi bylo líto. Meredith pojme podezření, že by Webberova žena mohla mít Alzheimera.