Chirurgové - Řekni, kde ti chlapci jsou (2006) (epizoda)

Chlapci jedou kempovat. Baileyová nechá Cristinu za trest zkoumat pacientovu stolici a Mark balí každou, která kolem projde. Navíc je tu Donna Gibson, která je v nemocnici na operaci změny pohlaví. Meredith je tak trochu paf. Nicméně je pro asistovat Sloanovi při zákroku - se kterým on sám nemá žádnou zkušenost. Taky je tu Alexandra Holden - hostující herečka, kterou si pamatuju jako přítelkyni Rosse Gellera z Přátel. Alex dává Georgovi rady ohledně Callie - ke které on se chce vrátit.

Chirurgové - Odhodlání (2006) (epizoda)

Takže Nancy, Derekova sestra...Meredith je načape a nic si nenechá vysvětlit. Izzie se vrací do nemocnice. George s Mer uzavřou pakt - žádné randění. Čemuž dávám možná tak epizodu. Cristina jede ve velkém....nehledí nalevo ani napravo. Nechává se od Burka lehce přetěžovat a chránit. Addison nechtěně prozradí nevěru hospitalizované ženy, která má dvě dělohy a v každé z nich dítě počaté v jinou dobu.

Chirurgové - Ó, ta vina (2006) (epizoda)

Další z těch slabších epizod. Duo Meredith a Derek začíná být lehce otravné. Callie se rozchází s Georgem a Izzie si odmítá vybrat šek na 8 milionů. Alex se vymanil ze spárů Addison a má pár fajn momentů.

Chirurgové - Kdo jsem (2006) (epizoda)

Ježkovy oči....Meredith....ty si natlučeš. Finn má pravdu. No, Izzie se setká s Dannyho otcem. Georgův polorozpadlý vztah se zhroutí úplně. Jo a Burke se vrací zpátky do hry!

Chirurgové - Všechno, co potřebuješ, je fantazie (2006) (epizoda)

Desetiletá Abigail Breslin v roli holčičky, která necítí bolest....Izzie se pokouší vrátit do práce, ale nedokáže se přenést přes Dannyho tak snadno. Takže celý den postává před nemocnicí. Meredith je tak pitomá, že si myslí, že může randit s dvěma muži najednou. Já bych jí doporučovala Finna. Ale to asi není na mě..George s Cristinou šílí. Každý k tomu má své důvody...

Chirurgové - Jsem strom (2006) (epizoda)

Cristina mě baví. Izzie peče a peče....Meredith si vybírá mezi dvěma muži a nakonec jim navrhne, že bude chodit s oběma.

Chirurgové - Dnes přišel čas (2006) (epizoda)

Izzie si sáhne na dno. Přátelé se jí snaží pomoci. George se pomalu přenáší přes celou tu situaci s Meredith. Ta si zjevně libuje v chaosu a vyrovnaného a emočně vyzrálého Finna chce vyměnit za Dereka.

Chirurgové - Ztrácím svou víru (2006) (epizoda)

Neteř ředitele nemocnice umírá...a jedno z jejích posledních přání je zažít maturitní ples. Naše známé tváře (George, Meredith, Cristina, Alex a Izzie) dostanou všechno na starosti. Kluci chytají nervy ohledně výběru dokonale hodící se kombinace barev, Derek pozve Addison. Někdo tančí, někdo ztrácí kalhotky. Izzie to moc slušelo. Závěr dojemný.

Chirurgové - Sedmnáct vteřin (2006) (epizoda)

Karev chrání Burkovo srdce. Izzie se zbláznila...hádám, že proto jsou jakékoliv citové závazky mezi lékaři a pacienty nepřípustné. Ne....znovu, Izzie to pos*ala...Georgie, vážně budeš jen tak koukat? Boha jeho. Poslední minuta mi div nepřivodila infarkt.