Chirurgové - Topení na souši (2007) (epizoda)

Izzie se tou operací s vrtačkou z kufru auta mimo operační sál vytáhla. Ta malá holčička, která dovedla Dereka k Meredith byla trochu děsivá...stejně tak Meredith, o které jsem byla v první chvíli přesvědčená že se utopila - jenže máme potvrzených devatenáct sezón s Ellen v hlavní roli, takže jsme v suchu. Alex pomáhá přeživším hledat jejich zraněné blízké...pouzije k tomu polaroid, fotografie z něho vyvěsí na nástěnku, aby se mohli příbuzní a přátelé dohledat...myslí si, že to neumí s lidmi..ale to není tak úplně pravda. Z Kareva se začíná vybarvovat skvělý charakter. George hledá ztraceného synka ženy, která leží na operační sále a on ji dá své slovo, že ho najde.

Chirurgové - Kráčet po vodě (2007) (epizoda)

Cristina se chce svěřit Meredith, že ji Burke požádal o ruku. Ale nejde to podle plánu. Nehoda trajektu zkomplikuje všelicos.

Chirurgové - Přát si a doufat (2007) (epizoda)

Matka Meredith se probudí do dne, kdy všechny poznává. George je čerstvě ženatý (dovolím si hádat, že to jistě nevydrží moc dlouho), Baileyová rozjíždí svou bezplatnou ordinaci. Líbila se mi scéna s toxickou pacientkou a operací, u které mohl být každý z rezidentů na 20 sekund...

Chirurgové - Velká očekávání (2007) (epizoda)

George se srovnává se smrtí svého otce. Poslední scénu jsem nečekala. Hádám, že jedna odpověď bude kladná, ta druhá záporná. Izzie daruje svých osm milionů na dobrou věc.

Chirurgové - Šest dnů – 2. část (2007) (epizoda)

Heather anonymní dárce zaplatí operaci. (SPOILER) - Izzie. Operace úspěšná. Velká část epizody se jinak zabývá Georgem a rodinou O'Malleyových. Je to smutné. Chudák George. Meredith si uvědomí, jaké má štěstí, že má otce a pokouší se ho lépe poznat... Alex a Addison se políbí.

Chirurgové - Šest dnů – 1. část (2007) (epizoda)

Meredith chrápe, Derek nemůže spát. Izzie se odhodlá k tomu, konečně si uložit šek od Dennyho. George si bere týden volna, aby mohl být oporou pro svou rodinu...opět se sblíží s Callie, která se snaží být nápomocná. Alex a Addison mají chvilku...hostující herečka je zde Mae Whitman, coby dívka se zkřivenou páteří. Její operace je tak drahá, že ji pojišťovna odmítne proplatit. Burk a Cristina mají tichou domácnost.

Z každého konce (2022)

Příjemný film. Všechno to začíná ve chvíli, kdy si Natalie udělá těhotenský test. A pak přicházejí všechna možná "co kdyby." V několika momentech jsem viděla samu sebe a tak nemůžu jinak.

Chirurgové - Zářit štěstím (2006) (epizoda)

Alex se pořád nepřenesl přes Izzie. Oba se starají o pacienta, který o sobě mluví ve třetí osobě. Přidají se k němu a je to takový osvežující prvek v jinak smutné epizodě. Georgův táta je přivezen do nemocnice a je mu zjištěna diagnóza....bylo mi George líto. Pere se za to, aby srdce jeho otce operoval Burke. Jenže...vzhledem k předešlým zraněním, která Preston prodělal to nebude tak jednoduché. Meredith a Derek začínají vztah s čistým štítem (opět.) Callie si uvědomuje, že udělala chybu a neměla se s Georgem rozcházet.