Love 101 - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Miska s ořechy byla moc hezkým gestem. Přesto se mi k sobě Elif a Osman nehodí. Kemal mate ve všech směrech. Nikdy netuším, co ten chlap udělá. Parta si uvědomuje, že je čas vážně přemýšlet nad budoucností. Ve sborovně by se hutná atmosféra dala krájet. Kerem svým rozhodnutím zaskočil. Zde mi přišlo, že se epizoda zaobírá postavami jako takovými. Každého si aspoň na chvíli vezme na paškál.

Love 101 - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Ta nová holka beztak skončí s Osmanem. Jak se to říká? Co se škádlívá.........Sinan nemá na růžích ustláno. Pere se s tím po svém. Slečna Burcuová se snaží napravit napáchané škody. Po delší odmlce máme příležitost nakouknout do budoucnosti. Kdo je ten tajemný pán?

Love 101 - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

První polovina taková zbrklá. Ale pak se to srovná. Isik překvapila. Je jasné, že to Sinan, Eda, Kerem a Osman nenechají jen tak. Učitelský románek se jistě bude ještě řešit.

Sexuální výchova - Série 3 (2021) (série)

Možná ze mě ta počáteční euforie opadne, ale prozatím jsem nadšená. Jen mi přijde, že hlavní postavy byly jaksi upozaděny a do popředí se dralo to méně důležité. Bavila mě Aimee, Adam, Otis. Ten progres a osobní růst u některých? S mými emocemi to pěkně zacvičilo. Jen by to chtělo více Otise a Maeve. Ono by to natahování mohlo taky brzy otrávit.... Jo a scenáristé by se příště mohli vrátit k charakterům, které poslali na vedlejší kolej. Pokud příště bude...A Eric ať mě neštve. To jeho jednání v téhle sezóně? Pf. A Ruby ta zmizela kam mimochodem? Zrovna když se nám ukázala taky jinak, než jako nafrněná barbína, rozhodli se páni pisálkové, že se budou řešit raději postavy, o kterých předtím nikdo nikdy neslyšel. Škoda.

Sexuální výchova - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Bylo mi to jasný. Jen co se o tom v začátku třetí série prvně mluvilo....Teď už jen doufat ve čtvrtou sérii. Tato je prozatím má nejoblíbenější. Silné. Emotivní. Vtipné. Výstižné. Odvážné. Nápadité. K Adamovi jsem si konečně našla cestu. Závěrečná scéna mi vehnala slzy do očí. Eric a Otis jsou skvělé duo. Jakob dostává malé a bezvýznamné plus. Jo a jsem ráda, že si to Lily nakonec rozmyslela.

Sexuální výchova - Epizoda 7 (2021) (epizoda)

Michael si zde získal mé sympatie. Zvratů plno. Přátelství mezi Maeve a Aimee je nádherně vykresleno. Závěrečná scéna rozvířila emoce.

Sexuální výchova - Epizoda 6 (2021) (epizoda)

Slabší než díl předešlý, ovšem stále výborné! Líbila se mi dějová linka točící se kolem Nigérie. Seriál to příjemně osvěžilo. Eric a jeho chování překvapilo, nedá se říct že mile. Šikana od ředitelky šla lehce za čáru. Až husí kůže byla. Doposud žádná scéna v Sex education ve mě nevzbudila takovou nevoli.

Sexuální výchova - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

Ono se to vážně stalo?? Ono se to vážně stalo!! Zatím jednoznačně nejlepší epizoda. Gagy jedou celých padesát minut, soundtrack top strop. Nemám co bych vytknula.

Sexuální výchova - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

Ruby mi bylo snad i líto. Ale Jakob to Otisovi řekl správně. Isaac se mi začíná jevit jako sympaťák. I když mi trvalo hodně dlouho potlačit vůči němu všechen ten vztek. Uvidíme jak to bude dál. Výletem do Francie se může změnit úplně všechno.

Sexuální výchova - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Otis a Ruby se i veskrze všechny ty odlišnosti sblížují. Bylo moc hezké vidět Ruby taky trochu z jiné stránky. Nejistou a zranitelnou. Cal dostává více prostoru a zdá se, že Viv lehce žárlí. Ředitelka Hope je pro školu vším. Ale novou nadějí určitě ne.