Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Jedna za Atkinsona, jeho grimasy a dietu. Jinak je to ale nebetyčná, hrozně obsazená, "imperialistická" sr.... dílo, které český dabing navíc spolehlivě poslal do odpadu.

60 sekund (2000)

Mikulaš Klec (pomaha mu odbarvena difka ze sidlaku) dostal za ukol čornout z Aček 50 aut - ale jen voňafky po duchodcich, f tedeýčku a na hlynach. Jinak mu z brachy udělaji Ilonu Čakovou. Mikulaš jezdi a hleda dodnes a Ilona už porodila druhe děcko.

Šikulové (2007) (pořad)

Valne vetsine zdejsich lehce retardovanych recenzentu zrejme nedoslo, ze se jedna o porad pro deti ve veku cca 3-6 let (skolka). Takze pokud vasi potomci maji ve stejnem veku v malicku truhlarinu, do toho soustruzi, frezuji a programuji CNC centra, tak klidne dejte odpad.

Tři bratři (2014) odpad!

Preventivně jsem si přečetl zdejší komentáře, shlédnul prvních 15 min tohoto dokumentárního filmu a do toho všeho ještě sluníčkový ChrchloFlus. Sákra, co to jééé?!?! Jsem nemocný člověk a nesmím se rozčilovat!

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Mrdavá socka Jacob Dahr-Buh-Jean, která nedokáže svůj pyj zavčasu vytáhnout z manželčiny vagíny, má už 12 děcko. Jeho rodina je, světe div se, chudá. Pan Dr. Hola je díky svému snažení bohatý a kupodivu se nechce se sockama dělit. A kdo se v socialismu-komunismu nechce dělit, tak špatně skončí.

Chobotnice z II. patra (1986)

Jako malej jsem si vyrobil chobotnicky a kvuli nim rozebral a znicil zmizik ...

Vítejte doma! (2003) (pořad)

V TV zrovna davaji dil, kdy si "rodinka" s asi ctyrmi svymi detmi adoptovala postupne devet dalsich. Z duvodu povodne? zijou vsichni v karavanu, coz socialce asi nevadi. Dalsi, co me zarazilo, vsude bordel, na zemi kousky hoven ci ceho, no proste hnus velebnosti (mamo, prijede televize, nemeli bychom uklidit? ser na to! dulezite je mit srdce na dlani). Je to tam samej "oumaaajgaat". A co cert nechtel, prijela pomahat a dobrou radou potesit Jessica Albaoaova. Fucks and asses XOXO. Jeste by me zajimalo, jak ty baraky vypadaji za pul roku, rok pote, co se tam lidi nastehujou. No nakonec dam jednu, protoze verim, ze obcas, misto linejm sockam, opravdu pomuzou nekomu, kdo to opravdu potrebuje.

Comeback (2008) (seriál)

Po letech, kdyz to vysilaji asi potreti, mi to zacalo pripadat docela vtipne. Trageda Dejdara ale nezkousnu nikde, krome Simpsonu.