Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

To je ale hezká estráda, že? Následuje show s názvem TVOJE ŘIŤ MÁ ZNÁMÝ SMRAD feat. Lady Kaka

My dva a křen (2006)

Línej polodebilní zmrd otravuje život novomanželům. Romantická komedie? Asi holt nejsem romantik. Jedna za nohy a zadek paní Hudsonové. Mimochodem, pan Douglas si zřejmě spletl hollywoodský ateliér. Dopujícího hrdinu Armstronga asi netřeba rozebírat. Život je krutý, bohudík.

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Mladej Prachař mně začíná pěkně lézt na nervy, pořád stejnej, pořád neherec (edit: 2003 došlo k obratu). Dolanský zůstane "ČTVERÁKem" ze Sametových vrahů a hlasatelem vtipných hlášek na [kůlíku], jinými slovy, je ho tam škoda. Leichtová by mohla ukázat ... mmm něco. Chudák Barbora Seidlová, vypadá na čtyřicet. Luděk Sobota konečně nehraje debily. No a Norbert v okopírované auto scéně z Vesničky střediskové ... Norberte, tohle fakt nemáš zapotřebí. Za časů ušatých čepic, bývaly náramné zimy a obráceně, bývaly náramné zimy, za časů ušatých čepic. Mrk mrk. Zkrátka a dobře, další z odpadních zaplácavacích seriálů, točených on the fly. Ale můžu se mýlit, viděl jsem jen 5 minut (naštěstí) u rodičů. Jsem měkkosrdcatý, jedna za některé herce, ale na Českého lva to ale asi nebude.

Atentát (2015) (seriál)

Chtěl jsem to nechat, ale k hodnocení mě přiměl 15.díl, protože teď už to začalo dávat smysl a jednotlivé střípky do sebe zapadají jako "pazl" (pokud takto mluví elitní policisté?!). Tereza Mrdačová nalezla ve své služební Dastě elektretový mikrofon bez nožiček, filmaři vydávaný za štěnici. Rozměry, pro zjednodušení, váleček průměr 1 cm, výška 8 mm, v tom Bateria Slaný a silný vysílač, díky kterému jí najdou kdekoliv. Leda hovno! Při takové velikosti. Klímovi už slušně jebe, což dokazuje i ve své one man show na Primě. Herecky obsazeno velmi dobře, Robert je správňácký drsňák a z Andrey Opavské něco zajímavého vyzařuje, dále viz zářič. Postavu šéfa Miroslava Táborského, u kterého se navzájem vybil syfilis s HIV raději nekomentuju. Hana Vagnerová, nevím, co si přesně myslet, ale pořád lepší, než kdyby ji zastoupila Lucka Vondráčkovééé. Trochu jsem nepochopil, proč se celý seriál točí kolem návštěvy nějakého ruského dizzydenta Tarase Bulby, kterého chtějí ozářit světly reflektorů na XXVI. ručníku Filmového festivalu dětských pornofilmů ve Zlíně. Takových zbytečných upindaných chytráku jako je on, Havel, já, jsou hektolitry. Takže suma Sunarum, pokud Případům prvního oddělání dám 5, tak zde 3,5 a to hlavně proto, že v TV N@VA běží samé sračky a tohle je přecejen taková hutnější záležitost.

Metráček (1971)

Fran Stalinovskovichdavidovitchsky, jinými slovy Dodgeball prequel. Jeho nemyté prsty se nezadržitelně draly mezi její plesnivé sádelnaté pysky. Tento obraz zkázy ukončil až Vítězslav Jandák ranou do hlavy dementního spolužáka francouzským klíčem.

Na vlásku (2010)

Oblíbená hláška: "Je to sice k nevíře, ale nikdo v blízkém okolí mě nemá rád." Krásně "namalováno", namluveno a nazpíváno (Mandy). Ivana Korolová hravě strčí do kapsy všechny ty Machálkové a ostatní nádhery. Příběh mi oproti např. Shrekovi přišel o hvězdičku slabší.

Všichni moji blízcí (1999)

Do hajzlu s tím, asi jsem slabší povaha - jak tu někdo píše. Stačí mít děcka a člověk se hned na všechno kouká jinak.

Kurýr 3 (2008)

Raději tuto sračku, s debilem a ňákou ožrale-zfetovanou ruskou kurvou (omluvte frustráta), nebudu hodnotit. Za prvé proto, že jsem neviděl hodnotnou jedničku a dvojku (jaké neštěstííí) a za druhé zde určitou roli hraje i závist neb Statný Ham - Šunka momentálně brousí slečnu Rosie Huntington - Whiteley.

Gangster Ka (2015)

Překvapivé, aby taky ne, už jen námět je lákavý a scénář je víceméně daný/známý. Přišlo mně to jako "pokračování" Sametových vrahů, asi proto, že to byli taky pěkní Šikulové. Už se těším, až bude ke stáhnutí dvojka. Predrag je boží, zkrátka Petr Noha - bytost z neznámýho průserovesmíru.

Češi na cestách (2015) (pořad)

Klienti Ústavu sociální péče na dovolené.