Pohřben zaživa (2010)

Napsalo se tu snad vše tak to jen shrnu a potvrdím, že film je - originální, napínavý, má skvělou atmosféru, Reynolds je výborný, film je ale také nelogický (většina operátorů nemá signál ani na začátku lesa natož pak několik metrů pod zemí :-)) ale jak vidno arabský operátor umí zázraky, inu nezapomenutelný film jehož hlavním plusem pro mě je , že nekončí happyendem ikdyž sem ho trošku čekal.

Transformers (2007)

Triková slast a lahůdka od výborného Baye. Bavil jsem se královsky a víc nemám co dodat tenhle majstrštyk se musí prostě prožít a nejlépe v kině :-)

Ďábel (2010)

Tak jelikož jsem se v půlce filmu musel přemáhat , abych neusnul tak nemůžu dát vyšší hodnocení. Plus tohohle počinu je jeho krátké trvání a nemučí Vás dlouho, film si drží docela dobrou atmosféru, naopak k mínusům patři velice průměrní ba až otravní herci a když k tomu přičtu absenci strachu řadím to mezi průměrnej horor na dobrou noc!

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

No tak z tohohle dílu mám vždycky divnej pocit. Za prvé jsem ho viděl několikrát s příšerným dabingem , který mi nesedl. Dál dvojice Pesci a Rock mi přišla spíš otrvná než vtipná ale budiž. Příběh opět nebyl špatný a vše ostatní obstálo a důstojně tuhle sérii zakončilo proboha jen ten dabing mě vopradu nas..... :-(

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Fíha potřetí a opět naplno!!!!!!!!!Opravdu nemám trojky v lásce , ale tohle je snad nejlepší trojka v dějinách filmu!!!Donner udržel vtip a originalitu a rozjel třetí akční jízdu s osvědčenou dvojcí na kterou si již divák zvykl a nedá na ni dospustit.Z mého pohledu to nemá chybu :-)

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Jedna z mála dvojek , která překonala svého předchůdce!!!!!!!Opět velice originální příběh, ústřední dvojice neztratila ani malinko ze svého kouzla ba naopak šlape ještě více na pedál. Více honiček, střelby , vtipu a i krásy (v podání Riky) Budu jak ohraná deska , ale stejně to řeknu - Smrtonosná zbraň je jedná z nejlepších sérii co kdy vznikla!!!!!Vy jste ale ale ale vy jste černý :-)

Smrtonosná zbraň (1987)

Jeden je černej a druhej šílenej = bude sranda:-) První díl jedné z nejlepší akčních seriíí nasadil laťku velice vysoko. Geniální ústřední dvojice , která chrlí hlášky jako na běžícím pásu dokonalý scénář , který se nebojí být vtipný a vynikající režie to vše podtrhuje tento skvost , který miluju už od dětsví. Jednoznačně nejlepší film Gibsona i Glovera.Je zajímavé , že další díly si udržely naprosto stejnou kvalitu ne-li dokonce vyšší!To se snad nikdy v historii filmu nestalo, aby i třetí díl potažmo i čtvrtý měl vysokou úroveň!

Blade 2 (2002)

Blade 2 se nese na vlně Tsunami, která Vás prostě spláchne. Akce střídá akci a dynamičnost nebere konce. Skvělý upírský masakr podbarvený výbornou muzikou a velice cool kabátem navíc točený v naší Praze. O proti jedničce lepší akce chtělo to jen dotáhnout ty postavy trošku dál a nenechat je hned chcípnout. Jinak velice slušná dvojka!!!!

Blade (1998)

Pro mě jednoznačně nejlepší film s upírskou tématikou, kde se krásně míchá akce se silným příběhem. Postavy skvělé, herci výborní a atmosféra strhující. Film na to,že už má hodně za sebou působí cool a klidně bychom mohli říct , že byl natočenej před pěti lety!Jedním slovem seriozní zábava!!!

Rozsudek smrti (2007)

Naprostá cool masakrová bomba!!!Ano opět jsem mohl vypnout mozek a nechat se unášet skvělou akcí servírovanou dle Jamese Wana. Bacon naprosto skvělý skinhead s bouchačkou v ruce (opět mě můj oblíbenec nezklamal) Líbily se mi originální akční sekvence a tempo , které Wan udržuje. Celkem zabral i u emočních scén. Jako celek to působí velice sympaticky a skvěle to pobaví!!!!!!!!!!