Válečný kůň (2011)

Najlepší herec kôň !!!!! Staré prvky neviem či naschvál alebo nie .... hudba ma trošku sklamala mozno len moj nazor , dej na jednotlive etapy ,,,, velmi dobra scena nepriatelskych vojakov ktori vyslobodzuju koňa. 80 %

Rob (2012) (seriál)

Pilot slusny. Taky navrat do starej klasiky sitcomov by som povedal uvidime no. Zasmiat sa na tom da ale silnu trojku (Two and a half men, How i met your mother, Big bang theory) to urcite neprekona nia zdaleka.

Ocelová pěst (2011)

Ano vela klišé ale zábave to neuškodilo. Ved robotov ktori boxuj sme tu este nemali ci hej ? 75%

Pouť (2010)

7/10 Len smelo do toho .. je to jeden z tych filmov kde si clovek povie ze nieco take by som chcel podstupi a o tom to je ci nei ? Samozrejme kombinacia silneho pribehu a prekvapivo aj dobrou hudbou v takomto filme a dohromady slusny vysledok.

50/50 (2011)

Humor filmu sedi aj napriek tematike s ktorou sa potykame .Je zrejme ze bez vaznosti pribehu by ten film tak dobry nebol .. .OST super. 7/10

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

8/10 Skoda toho slabsieho konca tam sa to namiesto vyvrcholenie a nejake pecky akosi zbrzdilo napatie ubudlo a uz som taky uneseny nebol , nebyt toho celkovy zazitok by clovek bral inak . Niektore sceny velmi podarene vysoko technicky kvalitne, vtipnost tiez nechybala... dufajme ze dalsi diel nam vyrazi dych tak koa nikdy.

Den zrady (2011)

7/10 Film ako keby prataty na dv e polovica v jednej zamaskovana rozpravkova politika ktora a v druhej spinave hry na ake sme v politike zvyknuty. Mne osobne chyba dlasia poliva respektive tretina ... zaver je sice zaujimavy ale pyta sa mi tam nieco viac. Hercov netreba chvalit kvalita sama o sebe ... zaverecka zvucka velmi dobra :D

Moneyball (2011)

7/10 Brada Pitta by som v takejto ulohe necakal ale na prekvapenie mi tam pasoval.Neviem ci som az tak moc narocny na filny kde hraju filmove hviezdy .. no cakal som trosku viac . Hlavne v pribehu . Hlavny dej fajn ale do detailov malo . Zaciatok spomaleny ... konice zasa prirychli. Hudba tu sa priznam som ani nejako nevnimal.A znova si mozeme dat otazku ci by film nemal o hviezdicku ci dve menej bez Brada Pitta. ??