Warrior (2011)

8/10 Filmy na tuto tematiku byvaju obvykle dobre na zaciatku pomalsi , potom naopak az moc rychly to by som povazoval za hlavne minus. Bojove sceny velmi slusne. Hudba trochu slabsia. Samozrejme silny pribeh tu nechyba ale na to uz sme tak trochu zvyknuty.

Válka Bohů (2011)

6/10 Vojna bohov ma sklamala cakal som ovela viac ... bol som nateseny z toho ze konecne uvidim novy fuilm tohoto zanru. Skoda ze to nedopadlo tak ak osme si predstavovali.. Boli naznaky toho akz smerom by som chcel aby sa film uberal ale IBA naznaky.Dej bol pririchly a slabsi. Film vynikal v bojovych scenach ktorych vsak bolo malo a clovek mal pocit ze vsetko co sa udialo pred zaciatkom filmu sa udilao len z nudz kvoli tomu aby mohli ukazat konecnu bitku ... ktora sice nebola zla ale mohla byt ovela lepsia .Mohli bud vsadit kartu na tie prepracovane boje ked uz chceli mat salbsi dej ... alebo prepracovat dej trosku podrobnejsie. Asi chybal lepsi reziser.

Kovbojové a vetřelci (2011)

6/10 Nezvvicajna kombonacia divokeho zapada a mimozemstanov ... jemne vtipne ale opat jeden z tych filmov na ktore lakaju skor herci ako vsetko ostatne ale yase by som to az tak neyatracoval .

Top Gear: Apokalypsa (2010)

Niektore napdy originalne napriklad suboj aut s roznymi typmi mechanickych zbrani. ale koniec koncov to podla mna za top gearom klasickym zaostavalo. Ale pozriet sa urcite oplati 7/10

Strom života (2011)

7/10 Rozmyslam nad tym ci by nebol lepsi tah spravit to viac dokumentarne anie pribehovo hra s obrazmi abstrakciou a pocitmi je velmi dobra ale strom zivota ako taky by kazdy nepochopil s prvej polovice som bol nadseny a vy vytrzeni co z toho bude ... ale druha polka dopadla presne tak ako som nechcel ...velka skoda. Na druhej strane taketo nieco tu uz dlho nebolo.

Šéfové na zabití (2011)

8/10Velmi osviezujuce a zabavne , potesila ma uloha jenifer aniston ... dost jej sadla rad by som ju videl hravat v podobnych ulohach. Herecka kombinacia celkovo bola velmi dobra , viac takychto prosim

Zkažená úča (2011)

Neviem akym nedopatrenim tento film s tak slabym scenarom a vobec vsetkym dostal zvucnejsie mena snad len preto aby zarobil aspon nieco .. na druhej strane tazko povedat preco sa pre toto rozhodli herci ako Cameron Diaz alebo Justin Timberlake ...fakt slabota ... dej klasicky strasne citatelny , keby bol aspon klasicky ale aspon dobre prejaveny ale ani to nie ... nejake lepsie chvilky tam boli ale celkovo pod priemerom 4/10