Diktátor (2012)

Tápane scény striedajúce sa s vtipnými. Oddychovo možno hej ale inak nie. 6/10

Bitevní loď (2012)

A zase to klišé. Čitatelný dej skoro celý film. Dlhší rozbeh sa mi páčil. Je to škoda ale vyše ako priemer to nebude aj ked svoje momenty to určite má. A fanášik sci fi si príde na svoje. Škoda, že Liam Neeson nedostal vyše priestoru, lebo on svojou charizmou by ma možno donútil dať o hviezdičku navyše. 6/10

Temný rytíř povstal (2012)

Kvalita Temneho rytiea bola potrvdena nei vsak prekonana a presne s tym treba ratat pretoze Temneho rytiera tazko prekonat. K dokonalosti nam chyba nieco malo. Postav bolo privela a nedostali tolko pristoru kolko by bolo treba. Hudba od Zimmera ako vzdy super ale nebol moment v celom filme ktory by som si spojil s hudobnym podkladom natolko aby som si ho danou hudbou zapamatal. Typicka Nolanovka s typicky Nolanovsky zaverom ako v napr filme Inception kde sa Chris hra s myslou divaka a necha ho rozmyslat este dlho po videni filmu. Zadne dvierka nechane pre pripadne pokracovanie su ale uvidime ci sa dockame niecoho dalsieho z tvorby Nolana ohladom batmana. 9/10

Jump Street 21 (1987) (seriál)

Trocha sklamanie , na imdb to malo slubne hodnotenie ale tuto sa opat potvrdilo ze CSFD je v ramci hodnoteni pre moj meter vhodnejsie. Pat slubnych a zabvnych momentov inka cisty preimer. 6/10

Rumový deník (2011)

Atmosfera tropickeho raja , alkohol ,dobry erci vsetko je v poriadku . Ale co k tomu dodat Johny Depp si v poslednom obdobi vybera filmy ktore sa cloveku pod kozu nedostanu. 6/10

Exit Humanity (2011)

Prekvapivo to nebolo zle. Film bol celkom dobry, mal pribeh ktory bol jeho hlavnou crtou a nie hororovy prvok, ten bol vedlajsi. Z tohoto faktu ale film asi vytazil prave vsetko co mohol a viac neponukne a nicextra necakjate. Pre fanusikov zombie tematiky rozhodne povinna jazda. 6/10

Hněv Titánů (2012)

5/10 Od prveho dielu sme sa nedockali nijakeho zlepsenia. Akcia ktorej jej rychlost v tomto pripade velmi skodi. Akosi pozlipane akcne sceny bez pirpravy a putavejsieho deja nasukane v rychlosti za sebou. Aku taku VELKOST ten film ma ale to skor len svojim menom.

Zátah: Vykoupení (2011)

Slusne hlavne v rozvijacej faze ma clovek pocit uzasu a vzrusenia z akcie a napatie , neustale sa nieco deje a dej prudi velmi rychlo , bohuzial cim dalej tym viac si uvedomujete nerealnost subojov ktore sa stavaju stereotyone. Vacsinu nabojov si film vystreila v jadre na zaver kvoli citatelnemu deju a tzv klise ziaden naboj nezostal . 7/10

Prometheus (2012)

Celkovo je to velmi kvalitny film ale miestami si proste povite ze vam tam nieco malo chyba. Film mal zodpovedat vela otazok niektore aj zodpovedal ale opat aj narobil, ci uz zamerne alebo nie to sa este uvidi . Napatie bolo citit v celom kine to som uz dlho nezazil hlavne prvu polovicu filmu, ku koncu uz to malo rychlejsi spad a akcnejsi priebeh. Potiahli to samozrejme aj herci. Ja len dufam ze to nebolo posledne co nam Ridley Scott povedal.Sci fi zatial najlepsie v roku. 85%