Duna: Část druhá (2024)

Asi najlepšie čo tento rok uvidím. Sánka dole. Zvuk v imaxe zimomriavky!

Batman (2022)

Wau !!!

Tohle je náš svět (2016)

Vo všeobecnom ponímaní žáner dráma / komédia sa môže zdať skreslený. Ten kto však pozná Vigga Mortensena dobre vie, čo možno čakať. Správne netradičné, tak " viggovsky" solídne. S videnou a prezentovanou myšlienkou v mnohých aspektoch súhlasím. Nezlomnosť a sila rodinného puta v originálnej podobe. 8/10

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Peter Jackson , pán Stredozeme. Mňa presvedčil na 100%. Najsilnejšia scéna trilógie, a zároveň najsilnejšia scéna za veľmi dlhý čas , scéna so Sauronom zimomriavky mi nestačili. To najlepšie si nechal pre nás opäť nakoniec. 10/10

Interstellar (2014)

Nolanova schopnosť hrať sa s divákovými myšlienkami v plnom štýle ( počiatok ) !! Hranice opať posunuté. Ludia verte tomu, že v každom sci - fi vidíte kúsok reálne budúcnosti. Krása !!!!!!! 95%

Chlapectví (2014)

Film alebo nie ? Príbeh o ničom a zároveň o všetkom. Jednoduché a originálne, koľkí by sa v tom našli ..... This is the Life 9/10

Na hraně zítřka (2014)

Predsa sme sa zasa dočkali. Prišiel veľký film s dobrým scenárom bez akéhokoľvek gíču. Postavy skvelé, hltáte im všetko a nejde si ich nezamilovať ( na konci filmu by som neprežil keby neprežijú) nápad výborný, Hudobne trocha slabšie, úplný záver pre mňa krátky. 9/10

Ona (2013)

Ach na jednej strane obrovská spokojnosť s myšlienkou s akou sa film hral. Škoda len nenaplneného potenciálu alebo lepšie povedané dalo sa vymlátiť z toho ešte viac. Myslím, že je to jeden z tých sci fi filmov, ktoré sa v budúcnosti môžu stať realitou. 8/10

Zpátky do ringu (2013)

Sice som dal filmom so Stalonem "iba" tri hviezdicky, za jeho celorocnu vizitku by som mu dal ovela viac , jeho filmy by bezkonkurecne boli trhaky nebyt tejto poktocilej doby :)

Tři mušketýři (2014) (seriál)

Prvý diel žiaľ iba obyčajný priemer. Osobne dúfam v zlepšenie a možnosti zdvihnutia na štyri no už teraz tomu moc neverím. To prostredie nie je uveriteľné, herci sa nehodia, hudba nič moc.