Stud (2011)

Depkové filmy sa ťažko hodnotia pretože nie sú o príjemných pocitoch. Do polovice filmu veľmi dobré, záver slabší. Michael Fassbender s veľkou odvahou a Carey Mulligan ma nesklamala tiež. Hudba klasická na depku. 6/10

Underworld: Probuzení (2012)

Tri plusy prvy ten ze som fanusik tejto serie , druhy Kate Beckinsale a treti tempo filmu. Ostatné slabota. 5/10

Nedotknutelní (2011)

Franúzsky mrav tu sadol ako riť na šerbeľ. Bez toho by ten film nemal ten pravý šmrnc. Zábava , emócie , dráma. Herecké výkony slušné , vyzdvihol by som tanečný výkon Omara Sya :). Hudba tak akurát no mohla byť aj lepšia. Každopádne patrí ku kvalitným snímkom ale rozhodne by som ho nehodnotil tak vysoko ako tu ohodnotený je. 8/10

Jeden musí z kola ven (2011)

Nemôžem si pomôcť ale na mňa to bola až príliš veľká nuda. Všetko ostatné taký mierny nadpriemer dajme tomu. Je to škoda, lebo na tento titul osm sa veľmi tešil. 5/10

Hunger Games (2012)

7/10 Scifi je proste moj zaner. Hunger Games nie je sice ziadny klenotom aprevratnym zazitkom ale ma nieco doseba a hlavne priniesol nieco nove a zaujimave. Tvorcovia sa nesnazili spravit z tejto snimky nieco velkolepe ale nieco primerane co sa im ja podarilo. Jennifer Lawerwnce zahrala slusne. Hudba mohla byt lepsia , nepamatam si nejaku chytlavu cast ktoru by som si musel okmazite zaobstarat. Najviac mi azda vadila kamera, ktora bola miestami prilis traslava a zo scen som nemal absolutne nic.

Jack a Jill (2011)

Sandlarovky mám rád a vždy sa na ne teším, táto však sklamala. Film má vtipné momenty ale naopak aj príliš vela stupidných.Pozitívom je zopár prekvapivých hereckých obsadení ktoré zdvihli kvalitu aspom na slabšíí priemer. 45 %

Hugo a jeho velký objev (2011)

Po pohľadovej stránke super, malebné , dobové , pekné. Hudba taktiež. Chcelo by to trocha silnejší príbeh. 7/10

Bůh masakru (2011)

Veľmi zaujímavé a zábavné. Samozrejme bez hereckých výkonov ktoré boli podané by to bolo o ničom. Pre mňa niečo nové a vítané. 8/10

Železná lady (2011)

Znova jeden z filmov ktorý potihaol herecký výkon Meryl Streep. Samozrejme žánrovo solídne. A myslím že viac niet čo dodať. 6/10

Mezi vlky (2011)

Dlho som sa rozhodoval či dať tri alebo štyri hviezdičky bohužial niečo medzi tu nie je. Film má veľa svetlých momentov ale aj veľmi slabých napríklad v podobe rôznych klišé. Filmu veľmi pomáha Liam Neeson ktorý ho ťahá po celú dobu tak trochu aj so svojim príbehom. Taktiež hudba mi imponovala. 65%