Godzilla (2014)

Asi nejzbitecnejsi film co sem za posledni dobu videl bez pribehu a z hroznejma efektama

47 róninů (2013)

Ja si Muslim se tenhle film je hodne podhodnocenej melo to spad a bavil sem se po celou dobu filmu

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

prvni hodina je totalni destrukce moskvy to bylo fakt super koukat se ja triple H ridi mega tezkej tank. druha pulka totalni nuda kecani v aute si mohl moore odpustit finale z vrtulnilkem bylo docela dobry. jen nechapu kterej blb ze studia dal sanci moorovi dyt ten zmrdal maxe payna a ted i die hard tvl tohle si po hodne dobry die hard 4.0 willis nezaslouzil

Dredd (2012)

zajímavě natočené scény drogovového opojení 3D luxusní. docela brutální scény jinak scenář totální blbost ale kamera a Karl Urban super viděno v UK Vue cinemas

Avengers (2012)

"MY MAME HULKA" jak trefne hulk je beze sporu nejcoolovejsi postava z filmu dokonce semele i starkuv sarkastickej humor. akci nabity trhak urcite nejlepsi zfilmovany komiksak davam hodne lepsich 5 * nema konkurenci

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

je to mily prekvapeni hl.hrdina se tam docela hodi triky super nejlepsi je 6ti nohej mega rychlej ufounskej pes scenar klasika ale zpestreny hodne vtipnejma vecma treba pohlavky od 4 rukyho gora. princezna je very hot chick. lepsi 4*

Rychlejší (2010)

je to drsnej a akcni film je fakt ze rock tam promluvy asi 3x za celej film ale tohle mu fakt sedi konec je prehnanej ale jinak sem se opravdu bavil ale ten hezounske najemnej vrach mmi tam nesedel.

Pod jednou střechou (2010)

hezke a tuctovej pribeh s dost necekanou a smutnou zapletkou ale josh je simpatak a parkrat sem se fakt zasmal je to pohodicka na vinko s pritekyni.

Rychle a zběsile 5 (2011)

určitě nejlepší díl ze série perfektní káry neuvěřitelně hláškující Tyrese Gibson ale hlavně ten koncept a zkloubení automobilovejch závodů s dost dobře natočenýma akčíma scénama dělá z Fast Five aspoň pro mě první kulervoucí záležitost tohodle roku.