Nesmrtelná teta (1993)

Nejhezčí novodobá pohádka. Vynikající ústřední píseň,FAMOZNÍ Bohdalka a úžasný Hanzlík v roli krále. Rád bych ještě vyzdvihl Filipa Blažka jelikož to byla jeho nejlepší role doposud a nejspíš i celoživotně. No a ještě bych rád dodal, že jsem se jako malý kluk bál chodit na záchod (přes naší strašidelnou chodbu) z důvodu, že tam na mě čeká 'Závist' v podobě Jiřiny Bohdalové :D

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Ani za poslední slaboučké (a tím myslím opravdu slaboučké) dvě série nemůžu tu 1 hvězdu dát dolů ...

Krok za krokem (1991) (seriál)

Vynikající, vtipný seriál který ale postupem času naprosto ztratil to, na čem ze začátku stavěl.

Těžce zamilován (2001)

Zajímavý a originální nápad. Faktem ale zůstává že se z toho dalo vytěžit mnohem víc .... i vzhledem k Blackovým možnostem.

Škola rocku (2003)

Fenomenální Jack Black,spousta vynikajících hlášek a hlavně neuvěřitelně našláplej soundtrack !

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

''Člověk může bejt nanejvýš naštvanej z toho, jak to dopadlo. Můžeš nadávat,proklínat osud ale když dojdeš svýmu konci, musíš se s tím smířit.''

Zlověstné ticho (2007)

Výborný horor s překvapivým koncem (já to tedy nečekal).

Atlas mraků (2012)

Musím se přiznat že po prvním zhlédnutí jsem tomu neporozuměl (nebo si to alespoň myslím). Po druhém snad budu moudřejší ...

Počátek (2010)

Podstatné je nehledat víc složitostí, než jich je nabízeno. Po druhém zhlédnutí mi to došlo. Precizní film s mým nejoblíbenějším hercem v hl. roli.