Dexter (2006) (seriál)

Vynikající myšlenka, sympatické postavy a skvělý DEXTER. Bezpochyby prozatím nejoriginálnější seriál.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Díky tomuto serálu jsem přišel o práci :D (smutné, vím) ... Nemohl jsem se od něho odtrhnout.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Z 'kraťoučké' povídky od Stephena Kinga vznikl nejlepší film všech dob. To jen dokazuje KINGovu velikost ! Unikum tohoto filmu ? Nedávno jsem ho viděl 2x za sebou a po druhém zhlédnutí, mě dostal stejně jako po tom prvním ! PS . Pokud váháte a nejste si jisti zda-li si přečíst povídku (Rita Hayworthová a vykoupení z věznice Shawshank) , rozhodně to udělejte ! Klidně vám doporučím audio knihu se skvělým Oldřichem Kaiserem coby vypravěčem.

Vylomeniny (2013) (pořad)

5* to není jen proto že po čase už to ztrácelo na kráse ... Vynikající námět a obrovská zábava.

Pláž (2000)

''Pro každého může ráj znamenat něco jiného a představuje si ho jinak. Ráj má několik podob, obzvlášť v dnešní době. Je to vlastnictví majetku, bohatství? Je to rodina, láska, příroda? Hranice ráje si každý určuje sám. Nepotřebujeme peníze, abychom se k němu dostali. Existuje, je všude kolem nás, jen ho musíme umět najít a neotočit se k němu zády.''

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

1 série - 100%, 2 série - 100%, 3 série - 80%, 4 série - 70%, 5 série - 65%

Jump street 21 (2012)

Neuchvátilo mě to. Průměrná komedie s pár originálními vsuvkami a celkem slušným obsazením.Za poslední dvacetiminutovku jsem hvězdu přidal.