Anna Karenina (2012)

Krásna, originálne a naozaj nádherne natočená nuda.

Šestý smysl (1999)

7.2.2000 kino Strojár, Martin. To snáď nie je možné!!!! 8.2.2000 kino Strojár, Martin. Je to možné!!!! Odvtedy som pocit toho, že si musím ten film pozrieť znova, lebo nemôžem uveriť tomu, čo som práve videl, nezažil.

Krásné lži (2010)

Príjemne vtipné, francúzsky ľahké, celý film som sa usmieval a čakal ako to dopadne, i keď to bolo vopred jasné...

Amazing Spider-Man (2012)

Akože čo?? Pousmieval som sa celý film. Zbytočné. Kým bol Garfield Spiderman tak fajn, lebo ho nebolo vidieť. Ináč nula bodov.

Zabiják Joe (2011)

Tak to som nečakal. Pripomenuli sa mi pocity zo sledovania Gaunerov, Farga,alebo U-Turn. Matthew bol perfektný, nevedel som či je to ha..el alebo dobrák. A "Sandman" bol perfektný. Film asi nie pre každého, chvíľami som neveriacky pozeral na obrazovku, či sa mi nezdá to čo vidím. Nezdalo, dávam 80%.

Muži v černém 3 (2012)

Úplná spokojnosť, Avengers sa nechytajú. Josh Brolin ako TLJ vynikajúci a presný. čakal som bŕŕ filmové pokračovanie a prekonali dvojku, hádam aj jednotku.

Avengers (2012)

Do 30 minút som zaspal a druhý deň som dopozeral. Nebyť Iron mana, tak iná nuda.

Lidice (2011)

Premárnená šanca. Nebyť Karla Rodena tak 60%. Teraz o niečo viac. Zuzna Fialová mi vadila, stále som mal pocit, že sa chce smiať. Ale kamera bola krásna, a od atentátu na Heydricha, to začalo byť nepríjemné, a stalo sa to na čo nemôže zabudnúť.

Temný rytíř povstal (2012)

Videl 2.8.2012 v kine. Užil som si ho, Bane je skvelá záporná postava, Anne Hathaway je úžasná. Na chvíľu som sa na konci schuti zasmial, keď som si predstavil hercov pri natáčaní v škraboškách ( Catwoman) a maskách (Batman) ako prednášajú s pátosom repliky o záchrane Gothamu. Ale i tak, vynikajúca práca. A odporúčam pozrieť si najprv prvé dva diely.

Temný rytíř (2008)

Pri pozretí v kine som nevedel čo si mám o tom myslieť. Prišlo mi to menej batmanovské ako Batman Begins. Pred pár dňami, keď som ho zhliadol druhý krát na DVD pred uvedením posledného dielu, musím povedať : je to paráda. Ten film sa sleduje sám. Joker je famózny a až na prekombinovaný koniec nekoniec (ten film nie a nie skončiť), je to paráda.