The Rambler (2013)

Mysteriózní podívaná, která zaujme,ale těžko se chápe. Srovnal bych například s Dellamore Dellamorte a nebo starším filmem psaným Davidem Lynche a režírovaným Eli Rothem... hodně bizarní dílo

Brimstone (2016)

Wuhuuuuu, Guy Pearce je ďábel!

Muž proti muži (2006)

Průběh vynikající survival western, mysteriózní závěr to celé kazil.

T2 Trainspotting (2017)

Kdo milujete Trainspotting 1996,tak dvojka vás pohladí na duši a funguje skvěle. Nevzpomínám si na film,při kterém jsem nevěděl jestli se mi chce brečet nebo se smát a závěr mě už vážně dostal. Skvělý film,co se nemusí už stát kultem, rozhodně ale mnou nejočekávanější film tohoto roku, film, kde všichni zůstali na závěrečné titulky, jen aby si mohli poslechnout...

The Best (2013)

Předražená sračka pro fanoušky stupidní série rychle a zběsile...Nechápu,co tady dělal Johnny Depp,jeho role byla naprosto zbytečná.

Sebevražedný oddíl (2016)

Další rádoby cool akční píčovina, co má nahnat spoustu lidí do kina. Pokouší se přiblížit strážcům galaxie a Deadpoolovi, ale ani na jednoho nemá. Jokera ztvárnil Jared Leto a pojmul jinak než Ledger a dobře udělal, ale stejně za moc nestál a do pravého Jokera měl deko. Will Smith je fajn, Margot Robbie, Joel Kinnam taky, ale tuhle hovadinu to nezachrání. Fanoušci Nolanovy série raději obejděte obloukem! 😂

Mumie (1999)

John Hannah asi nikdy velká hollywoodská hvězda nebude, ale ze všech filmových troubů ho mám nejradši a v Mumii jde o mou nejoblíbenější postavu. Vynikající dobrodrůžo,který ani po letech neomrzí. Taktéž neprávem zapomenutí Brendan Fraser a Rachel Weisz.

40 dní v poušti (2015)

Naprosto nečekaná akční zábava! Nenechávejte se mást špatnou kritikou. Jde o pohled na Ježíše v neznámé etapě jeho života. Následuje pár super akčních scén a Ewan to tam brousí na motorce, zastřelí anděla brokovnicí, na krátkou chvíli zahlédneme Auto a v něm Vína Diesla, chvíli nám zarepuje 50 cent o bohu a proč jsou na sebe lidé tak moc zlí a podobné srandy. Prostě nečekejte žádný artík, ale pořádnou dávku nadsázky a zábavy podáváné s nutnou dávkou britského humoru. 😉

Hektorova cesta aneb hledání štěstí (2014)

Walter Mitty byl o tom samém, jenom daleko míň sentimentální a přeslazený. Pár chvilek se mi líbilo, ale jako celek to nefunguje. Simon Pegg se na takovou roli hodí( tj. Snad jediné +). Štěstí se snažíme najít všichni( v pohodě námět) , ale jde to podat líp a zábavněji.

Pařmeni (2011)

Tohle je levnější pařba, jak tu každý píše. Ale zdejší humor mi možná sednul víc, protože mám docela rád Krise Marshalla. Ale je to o zvyku, kdo má radši americký humor nebo ten britský.