Hřiště 7 (2005) (pořad)

Když venku prší a vám nechce jet internet,je mizerný signál a funguje jen čt 1 a 2, máte zlomenou nohu a cucáte snídani, oběd i večeři brčkem podobným,jako měl náš milovaný superman, když ho přestalo bavit chodit a přešel na motorový vozík. Pak nezoufejte je tu studio kamarád nebo planeta jou, které vás zaručeně donutí vstát zase na nohy a na nějakou dobu opustit tak kvalitní programy naší české televize.

Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

Nejblbější sci- fi se Star Trekem. Nudné, blbé a o ničem.

Chameleon (1996) (seriál)

Ani ne tak blbý,jako nudný.

Chlupatá odplata (2010)

Chudák Brendan fraser. Snad dostane ještě šanci.

Chobotnice z II. patra (1986) (seriál)

Nemam to rád....mám alergii.Už hlavně proto,že nám to ve školce ty pizdy dokola pouštěli.

Chyťte ho! (2017) (seriál)

Výbornej seroš, jako kdyby spojili síly Tarrantino, bratři Coenovi, Scorsese a možná přiložil ruku k dílu i Clooney. Jsem rád, že jsem na tento zapadlý seriál narazil.

I Love You Phillip Morris (2009)

Jim Carrey ve své dramatickou komediální úloze zase válí. Ewan je slaďouš jak ken od bárbí a tolik prostoru jeho postava zase nemá. Ale vidět tyhle dva, kteří spolu měli hrát už hlavní role v Pařátech z Karibiku. ( pozn. Tuhle alternativní realitu bych rád viděl ), to prostě muselo stát za to! Skvělý filmek o podvodníkovi a géniovi poháněným láskou k přepychu a Ewanovi.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nechápu, jak se dá, tak dobře začínající a důstojně vypadající pokračování Indiho po 20 letech zkurvit. Konec filmu mě, jakožto fanouška staré trilogie o nesmrtelném dobrodruhovi 4. díl dost pobouřil. Spielberg zkurvil celý film svou shit pointou a koncem. Spielbergu,už je čas jít do důchodu.

Interstellar (2014)

Achjo, ten Nolan už točí jen nudnou epickou slátaninu. Časy Mementa, dokonale Dokonalého triku a zábavných Batmanů jsou fuč. Matthew McConaghey je fajn chlapík a v posledních letech hraje v zajímavých filmech a velice dobře. Mattova menší role ( rozhodně nešlo o cameo) byla na místě a uvedla mě zase do pozoru. Celkový dojem je zklamáním. Je to přece Nolan! A ten má na víc, měli by mu dát jen pár doláčů a donutit ho natočit zase něco smysluplnýho. Myšlenka hezká, poučili jsme se o nudné práci kosmonauta astrofyzika, ale jednou stačilo.

Interview s upírem (1994)

Ve svém žánru je film bez chyby. Dobrá atmosféra,děj a herci.