Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Na pódium vyleze divný týpek, který si myslí, že má hlas. Začne s hudební "produkcí" - podivnými zvuky a tóny, které rvou uši i mě a největší hudební odborníci ze všech v čele s ............. Pepou Vojtkem (titul si doplňte místo teček sami dle libosti), který uznale "pokyvuje hlavou a špulí rty", zmáčknou tlačítko a slíbí mu, že z něj udělají hvězdu. Michal David a Pepa Vojtek chtějí z někoho dělat hvězdu???!!!! Člověk, který produkuje ty nejsračkovitější muzikály a sedí u jednoho stolu a pije Kolu? To snad ne??? A co z vítězů bude? Myslím si, že stejně zapomenutelná jména a naprosté nicky jako z vítězů či finalistů superstar...

První krok (2009) (seriál) odpad!

Nebudu řešit to, že se v seriálu pořád někdo dohaduje, jestli ten či onen učí podle osnov nebo ne, když podle UČEBNÍCH OSNOV se neučí minimálně 5 let (nahradily je ŠVP) - o takové detaily tu fakt nejde. Spíš bych se chtěla zeptat: proč je to proboha tak trapné? Jedinému herci nevěřím ani půl slova, scénář je snůška totálních žvástů a celé to jsou podle mě vyhozené peníze. Jediné, co mě opravdu pobavilo byli žáci, kteří přišli na první hodinu s dotyčnou učitelkou tance a na konci vyučovací hodiny už zvládli bezchybně celou novou 5 minutovou choreografii včetně pyramidy - "bravo", přátelé, jsem ráda, že o supermany v ČR není nouze.

Český lev 2011 (2012) (pořad)

Bílá jako zpěvačka ano - Bílá jako moderátorka? Už nikdy více, prosím! Tohle bylo šlápnutí do hodně velkého lejna - jejím trapným vtipům se nikdo nesmál, někdy ji ani nikdo nechápal a zachraňovali to pouze hosté, kteří předávali lvy.

Nestyda (2008)

Psaní komentáře jsem si nechala na později - po shlédnutí jsem nevěděla, jak ty 2 hvězdy zdůvodnit a co bych vlastně k tomu chtěla dodat - co mi na tom nesedělo. Jenže uplynuly 2 týdny a já si musím číst obsah, abych věděla, o čem to vlastně bylo? Tolik k mému komentáři.... takže bohužel - tohle mě nezískalo.

Muži v naději (2011)

Ale jo.... u mě dobrý - ale nic víc. Mě se teda tito nadějní muži líbili o něco víc než příteli, který to komentoval slovy: "No co - zrzavá s pihama - něco, co doma nemám?". A i já jako zástupce něžného pohlaví, musím uznat, že Eva Vica je kočka, ale to bohužel nestačí na celý film. Míst, kdy mi trapností stály chlupy na rukou bylo hodně, ale pořád tak nějak stejně jako těch, kdy jsem se zasmála. Bohužel mé oblíbenkyni Simoně bylo věnováno málo prostoru, což naprosto chápu, protože ve srovnání s poUličním ochotnickým výkonem Petry Hřebíčkové to bylo 100 a 1. Pro mě bohužel komedie, která mi naprosto splyne v davu novodobých českých komedií podobného typu s Jirkou Macháčkem v hlavní roli, a už za týden nebudu vědět, o co tam vlastně šlo.

Stud (2011)

Když fešák Fassbender objednával v Panchartech 3x šnaps, nenapadlo by mě, že bude tak velký.....pan herec. Tady to dokázal - po všech stránkách. Přímé, syrové, jasné a velmi dobré.

Vyměřený čas (2011)

Přátelé, přiznám se, že sci-fi zrovna není můj šálek čaje, ale tahle myšlenka mě tak zaujala, že jsem to byla já, kdo v neděli večer řekl "pojďme se na to podívat". A zezačátku mě to fakt bavilo... ale pak se mi to nějak začalo zajídat a pomalu mě to spíš začalo nudit....takže spolu s kupícími se logickými chybami a nesmysly (jak se poprvé dostal z New Greenwiche, aniž by projel všemi mýtnými bránami, když to bylo tak přísně hlídáno? jak mohla Amanda celou dobu běhat na takových šteklích - to se s těma botama už narodila? kde Justin přišel ke svým bojovým schopnostem? atp.) mé hodnocení klesalo z5 do průměru. Ale jinak skvěle odvedená filmařina, dobře zahráno - dobrý filmek. Ale u mě ve výsledku opravdu bohužel jen dobrý:-)

Amadeus (1984)

Salieri slyšel, jak skrze toho malého muže promlouvá Bůh a já vidím a slyším, jak díky Formanovi na nás z Amadea promlouvá dokonalost, pastva pro oči, duši i uši. A tak, jako se Amadeus (osoba) stal klasikem, co se hudby týče, myslím, že i Amadeus (film) se již stal naprostou klasikou a má nezastupitelné místo. Díky za to!

Kladivo na čarodějnice (1969)

Bezpochyby to není film, na který se budete rádi dívat několikrát dokola. Dokonce bych ani netvrdila, že je bez chyby. Ale troufnu si říct, že má zvláštní moc - už jen to, že se na to díváte a říkáte si, že tohle se opravdu nejspíš stalo! A potom se rozhlédnete okolo a vidíte ostatní, co se na to dívají s vámi: banda pubertálních deváťáků, kteří si u filmu spíš radši povykládají a jsou rádi, že jim ta blbá úča dala na chvilku oddych a klid, najednou sedí s otevřenými ústy a nevěřícně hledí. True story - a proto si myslím, že plný počet je naprosto zasloužený.

Jak vycvičit draka (2010)

...a přitom jsem ho učil samý jednoduchý povely: sedni, lehni, couvej....:-) Jojo tohle byla velmi příjemně ztrávená hoďka a půl instruktážního videa o výcviku:-) Po dlouhé době animák, který mě bavil, měl supr téma, scénář, pěkně udělaný - vlastně to mělo všechno, co to mít má.