Dobrá znamení (2019) (seriál)

Za mě je to o maličko lepší než knižní předloha, a za ten konec jsem se váhavě rozhodl dát * * * *.

Pásky z Nagana (2018)

Člověk si občas rád pobrečí. Tenhle dokument je neuvěřitelným propojením sportu, politiky a hrdosti národa. Těžko říct zda sport bude mít ještě někdy takový podtext, ale s Vláďovým vládnutím nikdy nevíme. Takže všichni Rusáci co se cpete na západ se vraťte a nejprve si ukliďte bordel ve vlastní zemi.

Lolita (1997)

Film se snaží vyvolávat emoce a kdo je pronásleduje, je zřejmé od počátku. Film se také snaží, abyste přemýšleli nad pedofily více a občas se pokouší najít v nich nějakou tu lidskost, nebo dokonce najít Vaší lítost nad nimy, ale pan Hubert je pouze pedofil. Avšak každý může film vidět jinak...

To (2017)

Pokud jste starou verzi filmu viděli v posledním měsíci před novou verzí, tak Vás ten film zase tolik bavit nebude. Novější verze je prostě strašidelnější a má samozřejmě lepší efekty + nemá zas až tak debi*ní konec.

Strach a chvění (2003)

Tohle je asi první film, který mě kdy donutil být rád za zlaté české buranství. Japonci jsou prostě vůči cizincům náckové, nicméně hodit všechny do jednoho pytle také nemůžu.

Umučení Krista (2004)

Tenhle film se snaží emočně vydírat lidi, tak jako spoustu dalších věcí, aby se staly věřící. Já sám poslední dobou mám ke křesťanství blízko, ale tohle vydírání se mi opravdu nelíbí.

Bohové musí být šílení (1980)

Skvělá myšlenka na satiru dnešní uspěchané společnosti, ale upřímně bych se zasmál a pobavil více i na vlastním pohřbu.

Vynález zkázy (1958)

Film byl ze začátku hrozně neslaný nemastný a má několik scén, kdy se člověk tak trochu nudí. Se vší úctou k tvorbě v té době, je hrozně zajímavé sledovat jak si režiséři poradili a to mě bavilo na filmu neskutečně moc. Ke konci už film chytl nějaký ten šmrnc a díky tomu jsem změnil svůj názor z 2 hvězd na ***. Film mi přijde hrozně přehodnocený, asi je to tím, co o něm slyší ve škole atp., ale i na svou dobu mi přijde přehodnocený. Jednoduše řečeno: ,,Myšlenka a odkaz filmu skvělý, nicméně samotný film jako výsledek není žádný zázrak"

Deadpool (2016)

Jako u spoustu dnešní filmů je Deadpool hrozně rychlí. Zakládá si především na hláškách a komedii, která nebyla zas tak zlá. FIlm mi připadá chvílema hrozně přeplácaný a né vždy je tak vtipný, jaký se pro spoustu lidí zdá být. Taková slátatina se spoustu odkazy na jiné filmy atp. :)

Pale Cocoon (2005)

Tohle mě fakt rosekalo. Ta myšlenka je tak hluboká. Lidé jdou neustále za pokrokem a myslí si jak jsou výš a výš, ale přitom vším tím možná děláme kroky zpět. Né vždy výš znamená být výš. Jediné co bych vytkl je ten nespočet myšlenek na 23 minut. Jak si to člověk přelouskává v hlavě, tak je najednou konec. Neskutečně bravůrní dílo 5/5!