Wolverine (2013)

Mohol to byť veľmi dobrý film, keby to nepokazili také detaily ako keď sa zrazu v tulci na šípy objavia namiesto štyroch dvadsať šípov, alebo keď sa po akrobatických kúskoch na streche vlaku, počas ktorých prejde z jedného konca na druhý, znovu objaví na začiatku vlaku. Žeby sa už Wolverin vedel premiestňovať aj v priestore? Je to síce sci-fi a fantasy, ale odtiaľ-potiaľ. Hadam sa raz dočkám filmu bez logických chýb.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tu je pekne vidiet ako sa da krasne do*rat dobry namet. Ako fanusik tohto stylu som absolutne sklamany. Uz mi tam chybali len tanky a stihacky a dielo by bolo dokonane. Nemam slov tak sa tu dalej rozpisovat nebudem. Tolka skoda...

Chceš pěstí? (2013) odpad!

Uplne ma vytaca ked trenovany policajt vystriela 5 zasobnikov a netrafi ciel a potom zlocinec pod palbou hned trafi presne tam kam chce. Po prestrelke v bare klesol tento film u mna na uplne dno.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010) odpad!

Neviem ci sa mam smiat alebo plakat. Aj ked slzy od smiechu sa mi tisli do oci po cely cas filmu, no nie od "bravurne" zvladnutych "viptnych" scen. Ani neviem ci to bolo naschval takto natocene. Ak ano, tak klobucik dolu. Perfektna parodia na tuctove horrorove C-cka, kde si parta pubertiakov vyjde na vylet. Ak to bolo myslene vazne, tak som zdeseny ako sa na toto mohlo dostat von. Alebo je to az tak zle, ze je to dobre?

Čínský zvěrokruh (2012)

Aj napriek relativne zabavnym akcnym scenam, na ake sme u JC zvyknuti a ktorych bolo vo filme dost, musim dat len 2 hviezdicky. Chaoticky dej a zaver, v ktorom prezil pad z neba, mi vyrazil dych asi viac ako samotnemu hlavnemu hrdinovi. A ako ceresnicka na zaver sa francuzka naucila hovorit za par dni plynule po cinsky.

30 minut po půlnoci (2012) odpad!

Nic sa tam nedeje. Ak teda neratame mucenie ludi. Propagandisticky film o tom, ako sa amerika brani proti "teroristom".

Dredd (2012)

Nuda. Celý čas. Úboha kópia filmu The Raid z minulého roku. Ibaže tu to bola namiesto bojového umenia bezduchá strielačka od začiatku do konca. Karl Urban sa zúfalo snažil napodobniť Stalloneho nasilu ohnutými ústami a neprirodzene hlbokým a hrubým hlasom. Možnože niektoré scény pre 3D stáli za to, ale to nie je všetko. Dávam jednu hviezdu len preto, lebo mam rad filmy s postapokalyptickou atmosférou.

Nedotknutelní (2011)

Vynikajuca komedia, kde sa postava na invalidnom vozicku len mimikou tvare absolutne vyrovnala (ak nepredcila) herecky vykon "cernocha" opatrovatela, ktory mu ukazal aj iny pohlad na zivot a nelutoval ho, ale bral ako seberovneho.

Insidious (2010)

Bol som v siedmom nebi pri pozerani tohto filmu. Zimomriavok a studeneho potu bolo este viac ako u Woman in Black. Vrelo odporucam vsetkym co maju radi duchariny. Niektori to porovnavaju s Paranormal Activity, ale to je podla mna neporovnatelne.

Žena v černém (2012)

Som velmi rad, ze Daniel Radcliffe neostal pri postave dospievajuceho carodejnika, ale ze pokracuje dalej a stale zdokonaluje svoj herecky prejav. Vyborne natocena ducharina, kde mi aj pri predpokladanom deji a vyvoji jednotlivych scen behal mraz po chrbte. Absolutna spokojnost po dlhom case.