Pán času - Sněhuláci (2012) (epizoda)

ja Doctora inak ako piatimi hviezdami hádam ani hodnotiť nemôžem.

Pond Life (2012) (seriál)

Vtipné :)

Pán času - The Time of the Doctor (2013) (epizoda)

"I will always remember when the Doctor was me. " Nie tak emotívne ako keď odchádzala desiatka, ale fúúúú aj tak paráda a koniec jednej éry, slzička na krajíčku.

Pán času - Vánoční koleda (2010) (epizoda)

Najlepší vianočný špeciál a možno najlepšia časť Doctora vôbec. Teda aspoň pre mňa

Hon na myš (1997)

Asi moje prvé kino v živote. Na film ma zobral brat do kina Mier vo Zvolene.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Prečítajte si knihu!!! Seriál má s ňou spoločnú iba kupolu, nič viac. Príbehy a proste všetko je iné. Rozhodoval som sa medzi 2 a 3 hviezdičkami, ale dám 3, pretože som vydržal pozrieť všetkých (zatiaľ) odvysielaných 13 častí. Jediné čo ma však držalo pri TV (okrem toho že som mal skúškové a robil by som hocičo aby som nemusel pozerať do skrípt) bolo, že pôvod a zmysel kupoly je zrejme iný ako v predlohe a ja som chcel vedieť aký. Nedozvedel som sa. Zatiaľ. Inak je to dosť slabo natočený seriál. Postavy sa správajú strašne nelogicky, povedal by som až absurdne. Občas som mal na to nervy. Veď uvidíte ak to budete pozerať. Tri hviezdy je asi veľa. Prečítajte si knihu!!! A tak ako skončila druhá séria, tak tak by sa seriály končiť nemali. Veď to nie je panelák, ani iná blbá telenovela.

Rohy (2013)

Ja proste neviem. Knihu som čítal a bola TOTÁLNE EPICKÁ, ale Aja z nej vynechal tie najlepšie časti. PREČO? Prečo tam nebol TAJOMNÝ DOMČEK Z MYŠLIENOK? Teda bol, ale bol to úplne obyčajný stromový domček. V knihe to bola alfa a omega všetkého. Prečo tam nebola opustená ZLIEVAREŇ, ktorá sa stala na čas Igovým domovom a v ktorej sme pri čítaní knihy prežili takmer polovicu času? Sakra tak som sa tešil na tento film. Prečo boli postavy tak nezaujímavo spracované a neveril som im? Proste sme len zistili že "veď viete kto" je ten zlý. Slabá psychologizácia a to mal film dve hodiny. Toľko priestoru. Prečo sa to skončilo tak ako sa to skončilo? PREČO? V knihe to bolo tak (prepáčte že sa opakujem) EPICKÉ. Benzín, čertove zápalky, oheň, spomienky na domček z myšlienok a potom znova oheň. PREČO to takto spravil?

Milujem Slovensko (2013) (pořad)

Dokáže veľmi dobre pobaviť - záleží od hostí. Ak som doma tak si to vždy rád pozriem.

Zelená míle (1999)

Ako je asi človeku, ktorý kráča po tých posledných štyridsiatich yardoch k elektrickému kreslu s vedomím, že ho tam čaká smrť. A ako sa asi cíti ten, ktorý odsúdenca priväzuje... alebo stláča vypínač? Kto sa vôbec na takú prácu dá?