Mistickzz

okres Nitra
Rejžo, 23 rokov, študentos

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 11.1.2016  13:26

Začiatok je zbytočne naťahovaní a dlhý, keby ho Tarantino o pol hodinu skrátil, nič také strašné by sa podľa mňa nestalo. Ale ako náhle sa zápletka trochu rozbehne, tak nám Quentin naservíruje parádne morbídnu a krvavú jazdu odohrávajúcu sa prakticky medzi štyrmi stenami, s výbornými hercami, dialógmi a zvratmi. Plus je film od začiatku veľmi vtipný. Za mňa lepšie 4.

• 29.12.2015  20:17
    Marťan (2015)

Čítal som knihu takže som vedel do čoho idem a Ridley konečne potvrdil, že aj na staré kolená vie točiť. Kniha bola síce lepšia ale tak to už je maličkosť..

• 25.10.2015  09:52

Pozerať sa nato dá, aj celých 120 min, len je to neskutočne blbé, bez nejakého výraznejšieho hereckého výkonu, efektná jednohubka, ktorú si vďaka skvelým efektom užijete, to bez pochyby, ale koniec koncov je to len drahšia reklama na mercedes.

• 18.10.2015  17:55

Nadupaná akcia bez nejakého hlbšieho príbehu, či psychológie postáv, no v tomto prípade to vôbec nevadí, pretože Mad Max: Fury Road baví a šlape celé dve hodiny. Vizualizácia je nádherná a je to okorenené aj o zaujímavý soundtrack.

• 5.9.2015  22:10

Treba pozrieť seriál, je tam toho omnoho viac!!!

• 10.8.2015  22:49

Sorry Ridley, ale toto ma nebavilo už od začiatku...

• 8.8.2015  11:33

Ďalšie Fast and Furios sci fi, ktoré absolutne nič nové neponúka, je zas plné nereálnych akčných scien (ktoré bavia), amerického hrdinstva a záujmu celosvetového dobra, prehnane emocionálnych momentov a nesmrtelného The Rocka, ktorý sa zahral na Batmana. Nič čo by ma nejak zvlášť ohúrilo.

• 7.6.2015  11:54
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

1.Séria: 90% Musím sa priznať, že som moc neveril tomu, že by ma tento seriál mohol nejak zvlášť zaujať, alebo, že by sa čo i len výraznejšie presadil. Postavu Saula Goodmana som v Breaking Bad mal rád tak na poly, čiže moje očakávania neboli veľké, a to je asi dobré, pretože ma prekvapil o to viac. Jimmy McGill a jeho strasti naprieč právnickou kariérou, rodinným i osobným životom sú ukážkou skvelej práce Vinca Gilligana, ktorý sa pomaly dostáva na seriálový vrchol a ja verím, že v druhej sérii zvýši tempo. O kvalite známej dvojice Odenkirk/Banks ani netreba písať, plus sa k nim pridalo pár dalších, pre mňa veľmi pozitívne prekvapenie, teším sa na ďalšie série.

• 30.5.2015  11:51

Klasické klišé boja dobra proti zlu. Ale kupodivu to funguje, je to originálne a zábavné a UK produkcia nakopla tej hollywoodskej pekne zadok, a ešte s úsmevom. Vaughn zúžitkoval svoje skúsenosti z filmov Kick Ass a X-men First Class a zabalil ich do vydareného britského balenia a pre mňa je to filmové prekvapenie roka.

• 30.5.2015  10:54

Prekvapivo sa ,mi posledný Hobit zo všetkých troch páčil asi najviac. Ale i tak sa jednalo len o polovičnú jazdu, film to nie je vôbec zlý ale, a určite, pre mnohých fanúšikov fantasy ide o uspokojivé finále.

• 2.5.2015  11:26
    Kmeny (TV seriál) (2015)

Nemám prejdené ešte všetky časti a nie každá je na rovnakej úrovni, ale myslím si, že ide o veľmi podarený počin, ktorý zaujímavo priblíži každú subkultúru, a určite si každý nájde tú svoju, ktorú žije a na ktorej vyrastal.

• 14.2.2015  19:25
    38 (2014)

Veľká pocta VEĽKÉMU hráčovi.

• 10.2.2015  19:57
    Interstellar (2014)

Interstellar, ďalší film, ktorý rozdelil široké obecenstvo na dve skupiny ľudí, a ani sa nečudujem, pretože sa určite nejedná o dokonalý, alebo najlepší film od Nolana. Prvá pol hodina vyznela dosť pateticky a naivne, ale odletom do vesmíru ma film neskutočne pohltil a ja som stále čakal ako sa to vyvinie a ako to vlastne skončí, čo sa mi už veľmi dlho pri filme nestalo. Po nudnejšiej prvej polhodinke ubehli ostatné dve a pol nekutočne rýchlo a Zimmer sa zas vybujačil, dal tomu parádnu atmosféru. Tiež mi ešte prekážala tá citovo vydieračská zameračka na lásku a rodinu, ale chápem, bez toho sa to asi neobíde, aj ked je to mega klišé. Ale nevadí, je to kurva Nolan a zas raz natočil iný film a hlavne pútavý film so zaujímavo vykreslenou alternatívnou budúcnosťou a s originálnou výpravou za hranice nášho vesmíru.

• 7.2.2015  19:00
    Birdman (2014)

Ikonická cieľovka na Oscary, s hravou kamerou a artovým spracovaním. Dialógy chvalabohu nenudia a herci podávajú kvalitné výkony, i keď si nemyslím, že Keaton vyhrá a úprimne viac sa mi páčili Norton a hlavne Emma Stone, ktorú jednoducho milujem, ale i tak Keaton podáva skvelý výkon a v tomto sa môže s Birdmanom stotožniť, tiež sa chytá posledného stebla, ktoré by mu pomohlo navrátiť kariéru. Iňarritu opäť potvrdil svoj talent a to, že originalita mu nechýba, snáď to nerobil len pre tie pozlátené 5 dolárové sošky starých geriatrixov. 80%

• 31.1.2015  18:41
    John Wick (2014)

Na jednej strane super akcia, super atmosféra, na druhej strane opäť zdecimovaný Keanu, ktorý je nezastaviteľný ako rambo a scenáristi mu naplnili ústa samým klišé. Nie je to vôbec zlý film, dá sa to odsledovať bez ujmy na zdraví, ale neoriginalita dnešných tvorcov mi už pomaly začína kradnúť spánok.

• 30.1.2015  13:53

David Ayer je pre mňa zárukou nie excelentných, ale určite kvalitných filmových zážitkov. Fury nie je žiadna výnimka. Zaujímavý príbeh o premene z chlapca na chlapa, pekne vykreslené charaktery a drsňácky Brad Pitt, ktorý sa znovu vrátil do druhej svetovej aby kosil náckov skoro tak dobre ako B.J.Blazskowicz. Jediné čo mi tak vadilo, boli tie čudné záblesky striel, ktoré vyzerali ako zo Star Wars.

• 29.1.2015  16:21
    Škatuláci (2014)

Nebolo to zlé, ale asi som očakával lepší príbeh. Ako oddychovka ale super.

• 21.12.2014  11:13
    Zmizelá (2014)

Majstrovský film s nezamenitelnou atmosférou akú vie nastoliť len David Fincher. Do rozuzlenia neviete čo si máte myslieť, film je chladný, prepracovaný a v každom zábere dôležitý, Fincher opäť potvrdzuje svoj perfekcionizmus. Ben Affleck pod jeho taktovkou podáva jeden so svojich výkonov a o skvelej Rosamund Pike. Vyhlásenia o tom, že sa jedná o najlepší Fincherov film sú podla mňa trošku z cesty, ale i tak sa jedná o jeden z najlepších filmových zážitkov tohto roka a David opäť nesklamal.

• 22.11.2014  19:55

Keď som čítal niektoré komentáre tuto, tak som sa bál, že by sa mohlo jednať o ďalšie fiasko, ktoré nejak pretrpím a zabudnem naňho. O to viac som rád, že sa tak nestalo a po pozretí som mal pocit, že som si film takto nevychutnal už veľmi dlho a spolu s X-menmi to bol najlepší zážitok tohto roka pre mňa (to som ale ešte pár očakávaných snímkov nevidel). Film je to veľmi zaujímavý a zvláštny, plný farieb, komických postavičiek a vtipu, pričom nezabúda ani na svoju temnú stránku. A čo je hlavné posavy som si celkom obľúbil a nenudil som sa ani chvíľu.

• 20.11.2014  09:26

Úplne iný film, ako predošlý diel, viac temný a akčný, autori sa snažia hrať opäť na city, no už to nefunguje tak ako v jednotke a aj samotný dej nie je taký pútavý. Ale film kvalitu má podla mňa a aj keď boli pasáže, keď som sa nudil, tak som v celku spokojný.

• 19.11.2014  13:08

Pre mňa príjemné prekvapenie, čakal som horší film (myslím ešte pred premierou a videním). Zaujímavo podaný príbeh, bez nejakých okatých klišé, ktorý občas a účelne pôsobil aj vtipne. Tomík Cruise bol v pohode, nemusím ho, ale nevadil mi a Emily Blunt? Fu, je to raketa a vie aj hrať :) Dobre sa mi na ňu pozeralo. Doug Liman je zručný majster svojho remesla, čo potvrdil aj pri tomto filmečku a ja dúfam, že aj v budúcnosti prinesie niečo, čomu dám konečne plný počet.

• 19.11.2014  13:03

V pohode animák, povedal by som trošku slabšie ako jednotka, ale stále veľmi kvalitné, s neskutočnou animáciou. Troška viac sa tu hrá na city, ale pre mladších divákov to je jasná 5 hviezdičková zábava.

• 22.9.2014  13:25

Úprimne, čakal som úplne niečo iné, ale nakoniec som príjemne prekvapený, Som rád, že sa autori pustili do tohto projektu, na ktorom sa mi najviac páčilo, to, že ukázali, že človek je tým, ktorý si tvorí svojich vlastných nepriateľov a bol v tomto filme zápornou stránkou, nie Maleficent, ktorú bravúrne zahrala stále sexy Angelina Jolie. Aj po vizuálnej stránke je to úžasný film (i ked vidieť inšpiráciu LoTR, či Avatarom) a 3D bol v celku slušné.

• 21.9.2014  22:03

X-meni sú späť v plnej sile a v epickom boji na dvoch frontoch so starými dobrými i "novými" tvárami. Tak ako mi Wolverine chýbal v predchádzajúcom diely, tu si to plne vynahradil. Som rád, že sa Brian Singer vrátil k X-menom, dokázal skvele sa zapracovať do Vaughnovej práce a pridal aj svoj obraz z prvých dvoch filmov a dokázal tým posunúť laťku ešte vyššie. Film obsahuje kopu výborných a originálnych scén, ale tá ako Quicksilver pri záchrane Magneta zneškodňuje ochranku je fenomenálna, určite si film pozriem aj v 3D.

• 14.9.2014  22:52

Taký v pohode film, ktorý ťaží z dvojice Arny a Silly, inak priemer.

• 18.8.2014  11:59

Rozmýšlal som či 3, alebo 4. Nakoniec som dal tri, aj napriek skvelej poslednej bojovej scéne, mojej milovanej Evičke Green a skvelému 3D, ktoré som si užil. Odhliadnúť od tých nudných kecov a častí filmu, sa jedná o podarené pokračovanie.

• 7.8.2014  01:16

Už dlho som si tak animák neužil, nápadité, vtipné a hlavne inteligentné. Lego movie môže len ticho závidieť.

• 29.7.2014  17:27

Sympatický nápad, úkrutná nuda s najväčším nýmandom a tragédom pod slnkom. Bem Stiller si zahral len ked sa Walter ponoril do tých svojích predstáv.

• 25.7.2014  16:34

Film je to fajn, ovela lepší ako jednotka,a le položme si jednu zakaldnú otázku. je to naozaj Sci-fi?? Nežijeme už náhodou pekne dlhú dobu v presne takej spoločnosti ako nám ukazuje tento film?? New world order, fašistický vedci deportovaný do USA, digitálna "sloboda" človeka, ktorá slúži na odstránenie jeho slobody, zdegenerovaný šialenci na vrcholných pozíciach, rada, propaganda proti Rusku a mnoho mnoho ďalšieho a na koniec nie je Hollywood len propaganda práve týchto mocných, ktorý ťahajú za nitky?? Škoda, len že mi nemáme žiadneho Kapitána Americu, Iron Mana, Batmana, či Supermana, čo by nás zachránil!!

• 15.7.2014  18:59
    Noe (2014)

Prvý film od Aronofského, ktorý sa mi nedostal pod kožu. Možno to bolo tým biblickým zameraním, ktoré mi nie je nejak extra po chuti, alebo tým prostredím, neviem. Dosť ponurný film, s niekedy až s brutálnymi scénami, ktorý však obsahuje skvelý soundtrack a hereckú zostavu. Ale i tak ma Noe nedostal.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28