Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Keď som si to púšťal, tak so nečakal, že ma tento film chytí až tak za srdce. Výborná scifi-romantická dráma so skvelými Carreym, Winsletovou a Ruffalom. Výborný scenár a originálny nápad. Jeden z mojich obľúbených filmov. 88%

Gran Torino (2008)

Komorný a pochmúrny príbeh chlapca a veterána, ktorý na všetkých zanevrel. Určite skvelý film s výbornými hereckými výkonmi a scenárom, ktorý celý čas nenudí a k tomu jedno skvelé auto. 87%

Město (2010)

Prekvapenie roka. Affleck natočil a dokonca aj zahral skvelý film. Od začiatku to ma skvelé tempo, herci dostali zo seba maximum a koniec nieje happiend ako to vo väčšine podobných filmoch býva a celé to je podčiarknuté skvelou hudbou. 86%

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Taká moja srdcovka a záruka zábavy Teda pokial tam bol Charlie, s Waldenom už nesledujem.85%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

1.Séria: 95%, 2.Séria: 95%, 3.Séria: 95%, 4.Séria: 90%, 5.Séria: 90%, 6.Séria: 89%,7.Séria:85%, 8. Séria: 85%, 9. Séria: 85%, 10. Séria: 80%, 11. Séria: 83%, 12. Séria: 90%, K Big Bang Theory som sa dostal len prednedávnom, keď som sa doma liečil a mal som chuť na nejaký dobrý komedialny seriál a príjemne ma prekvapil. Videl som tri série a niekedy som až plakal od smiechu. Jim Parsons je v roli Sheldona Coopera neskutočný.

Přátelé (1994) (seriál)

Na tomto som vyrastal. Vždy si ich rád pozriem aj keď už som ich videl asi tisíckrát. 95%

Skrytá identita (2006)

Solídny film so skvelými Dicapriom a Wahlbergom . Neni to ani zďaleka Scorseseho najlepší film, má niekoľko múch ale aj tak ide o film, ktorý som si vychutnal a vôbec som sa nenudil. Dostala ma scéna, keď sa Baldwin a Wahlberg vzájomne urážajú, tak isto ma dostal aj Damon ale opačným garde. Neskutočne som ho počas celého filmu nemal rád. 90

Nezastavitelný (2010)

Príjemné prekvapenie, super hudba, adrenalín, herci. 85%

Kick-Ass (2010)

Kick-Ass neni Batman, X-man ani Spiderman. Je to len obyčajný chalan, ktorý nemá ani superschopnosti ani tučné kontá, len sa snaží postaviť neprávu a zmeniť nie len seba ale aj okolie. Výborne natočená akčná komédia s kvalitným scenárom a réžiou. Hlavne scéna s kryptonitom bola úžasná. Herci nesklamali, Nicolas Cage bol o.k. a Lyndsy Fonesca bola neskutočne sexi. Príjemný film, ktorý ma milo a pozitívne prekvapil. 85%